فرشید ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس

مدیر مخابرات منطقه فارس گفت: برای شناسایی شماره تلفن های فعال در زمینه کلاهبرداری، مشترکین محترم همراه اول در صورت دریافت تماس یا پیامک کلاهبرداری مبنی بر درخواست واریز وجه برای ارسال هدایا می بایست با سامانه ۲۰۲۱ تماس حاصل کرده و موارد را برای پیگیری به مخابرات منطقه فارس با ذکر شماره تلفن مزاحم، اعلام کنند.

به گزارش پیام خبر، مهندس فرشید ایزدی گفت: برای شناسایی شماره تلفن های فعال در زمینه کلاهبرداری، مشترکین محترم همراه اول در صورت دریافت تماس یا پیامک کلاهبرداری مبنی بر درخواست واریز وجه برای ارسال هدایا می بایست با سامانه ۲۰۲۱ تماس حاصل کرده و موارد را برای پیگیری به مخابرات منطقه فارس با ذکر شماره  تلفن مزاحم، اعلام کنند.

مدیر مخابرات منطقه فارس افزود: کلاهبرداران طی روزهای اخیر با تماس تلفنی یا ارسال پیامک  هایی حاوی وعده های دروغین نظیر برنده شدن تبلت، سرویس آشپزخانه  و …  جهت مشترکین، از آنان درخواست واریز پول می کنند و خود را بعنوان امور مشترکین مخابرات  یا همراه اول معرفی تا به مقاصد شوم خود برسند.

وی ضمن هشدار به هم استانی های گرامی اظهار داشت: مشترکین تلفن همراه باید مراقب باشند فریب این گونه کلاهبرداری ها را نخورند و از مردم شریف استان درخواست می شود موارد مشاهده شده را همراه با شماره تلفن شخص مزاحم  از طریق سامانه ۲۰۲۱  و انتخاب گزینه ۶ به اداره بازرسی مخابرات منطقه فارس گزارش دهند.

مدیر مخابرات منطقه فارس با تاکید بر اهمیت پیگیری شکایات، اظهار داشت: به منظور جلوگیری از اغفال مردم شریف استان، ضمن اخطار به مشترک مزاحم، طبق دستور مدیرعامل شرکت مخابرات ایران نسبت به طرح دعاوی حقوقی اقدام و گزارش فعالیت های صورت گرفته به تهران ارسال می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل