کد خبر: 5719
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵
 • خبرنگار: منیره خسروبیگ
 • چاپ
سید محمود موسوی مدیر عامل نمایشگاه بین المللی فارس

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: رعایت کامل الزامات سلامت محیط و پروتکل‌های بهداشتی در نمایشگاه تخصصی آموزش و صنعت نوشت افزار، مادر، نوزاد و کودک و صنعت اسباب‌بازی اجرایی می شود.

به گزارش پیام خبر، سید محمود موسوی گفت: پروتکل‌های بهداشتی در نمایشگاه تخصصی آموزش، صنعت نوشت افزار، مادر، نوزاد و کودک و صنعت اسباب بازی به طور کامل رعایت و به طور فوق العاده ای افزایش یافته به خصوص اینکه این نمایشگاه تجاری نیست و تعداد مراجعین به شیوه ای هوشمندانه کنترل می‌شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با اشاره به اینکه پروتکل‌های بهداشتی رعایت شده در نمایشگاه بین المللی شیراز بالاتر از استاندارد رایج در کشور است، تصریح کرد: پروتکل تدوین شده در شیراز با رعایت تمام موازین مورد نظر ستاد کرونا و دانشگاه علوم پزشکی در سطح بالای ایمنی بهداشتی قرار دارد و حتی نمایشگاه تهران و سایر استان‌ها نیز همین پروتکل را به عنوان الگو در نظر گرفته و اجرایی کرده اند.

موسوی با اشاره به اینکه پروتکل طراحی شده در شیراز با موافقت ستاد کرونا، دانشگاه علوم پزشکی و سازمان صمت و با سخت گیری و مراقبت شدید تری تدوین شده است، گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در اولین نمایشگاه تخصصی سال جاری در شیراز با موضوع صنعت کشاورزی باعث شد تا نام شیراز به عنوان یکی از بهترین نمایشگاه‌ها در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی مطرح و سایر استان‌ها نیز از پروتکل ما استفاده کنند.

وی در خصوص برگزاری نمایشگاه مادر و کودک و صنعت اسباب بازی و همچنین نمایشگاه آموزش و صنعت نوشت افزار نیز گفت: این نمایشگاه‌ بصورت کاملاً تخصصی برگزار می‌شود و زمینه تجاری، تفریحی و بازاری آن کاملاً حذف شده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس با اشاره به اینکه این نمایشگاه ویژه مؤسسات آموزشی، تولیدکنندگان نوشت افزار و تولید کنندگان کالاهای حوزه مادر و کودک به منظور معرفی تولیدات و عقد قراردادهای تجاری مابین تولید کنندگان و فروشندگان است، افزود: راضی به خطر افتادن جان شهروندان نیستیم، بلکه از زمان شیوع ویروس کرونا، ما تمامی نمایشگاه‌های تجاری، عرضه مستقیم و تفریحی را به طور کامل تعطیل کردیم.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های فارس در خصوص تمهیدات پیش بینی شده در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرد: در این نمایشگاه تنها از ۳۰ تا ۴۰ درصد ظرفیت سالن‌ها برای رعایت هرچه بهتر فاصله گذاری اجتماعی استفاده شده و غرفه‌ها به جای حضور در 2 سالن در سه سالن تفکیک شده‌اند.

او در ادامه یادآور شد: فاصله راهروها از ۲ متر استاندارد به ۴ متر تغییر کرده و تعداد غرفه داران در هر غرفه به نصف کاهش داده شده و در هر سالن روشویی و دستشویی مجهز به مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده تعبیه شده و به هر غرفه بسته رایگان ماسک، دستکش، مواد ضدعفونی کننده دست و سطوح داده می‌شود.

موسوی با اشاره به گندزدایی سالن‌ها، محیط و سرویس‌های بهداشتی پیش از باز شدن و پس از تعطیلی هر روزه گفت: غرفه تأمین و تحویل ماسک برای بازدیدکنندگان و مراجعان و همچنین جلوگیری از ورود افراد بدون ماسک به سالن‌ها از اقدامات صورت گرفته در این نمایشگاه است.

لازم به ذکر است این نمایشگاه‌ از روز یکشنبه ۲۹ تیرماه لغایت پنج شنبه ۲ مردادماه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ بعد از ظهر پذیرای بازدیدکنندگان است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.