کد خبر: 5726
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
دکتر علی اکبری، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با هشدار به مردم استان، گفت: آمار ابتلا به کرونا از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون به ۲۶ هزار و ۷۴۰ مورد رسیده است.

به گزارش پیام خبر، علی اکبری با هشدار به مردم استان، افزود: آمار ابتلا به کرونا از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون به ۲۶ هزار و ۷۴۰ مورد رسیده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور در استودیو سلامت دانشگاه و تببین آخرین وضعیت کروناویروس در استان، از افزایش آمار بررسی تست در آزمایشگاه های تشخیصی مولکولی استان به ۱۹۶ هزار و ۵۹۶ مورد خبر داد.

معاون درمان دانشگاه عاوم پزشکی شیراز اضافه کرد: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ نفر در استان به دلیل ابتلا به کروناویروس جان خود را از دست دادند که طی ۴۸ ساعت گذشته، آمار جان باختگان به ۳۱ نفر رسیده است.

وی همچنین آمار بهبودیافتگان بیمارستانی و ایزوله خانگی استان را نیز از ابتدا تاکنون ۲۲ هزار و ۶۳۰ نفر اعلام کرد.

 اکبری ادامه داد: هم اکنون هزار و ۲۲۸ بیمار مشکوک و دارای علامت در بخش های مختلف بیمارستان های سطح استان بستری هستند که از این تعداد، ۹۶ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت های ویژه به سر می برند.

وی با تاکید بر اینکه بی شک، همدلی مردم با رعایت اصول بهداشتی موجب کاهش مبتلایان در استان می شود، توصیه کرد: همه باید با زدن ماسک و رعایت فاصله فیزیکی، از انتشار این ویروس در جامعه جلوگیری کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل