کد خبر: 5786
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی رستم

با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، جشن عید غدیر را باید پرشور و شادی‌گستر برای مردم برگزار کنیم.

به گزارش پیام خبر؛ پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی رستم با حضور حجت‌الاسلام سید حسین حسینی بوشهری، امام جمعه مصیری، سید ابوطالب حسینی، فرماندار رستم و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در زمینه «بزرگداشت دهه امامت و ولایت» در شهر مصیری شهرستان رستم برگزار گردید.

حجت‌الاسلام حسینی بوشهری در این نشست گفت: با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، جشن عید غدیر را باید پرشور و شادی‌گستر برای مردم برگزار کنیم.

سید ابوطالب حسینی، فرماندار رستم هم کارهای فرهنگی در فضای مجازی را مفید دانست و گفت: این آمادگی را داریم تا در دوران نابسامان کرونایی جشن عید سعید غدیر را با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در سراسر شهرستان برگزار نماییم.

رحمن محقق، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رستم نیز برگزاری شعرخوانی شاعران در جشن عید غدیر، جشنواره شعر، جشنواره نقاشی، جشنواره خوشنویسی و جشنواره مقاله‌نویسی دهه امامت و ولایت در بستر فضای مجازی دانست.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.