کد خبر: 5791
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
 • خبرنگار: نوید جعفری
 • چاپ
برگزاری جشنواره مجازی داستان‌های بومی و محلی اوز

جشنواره مجازی داستان‌های بومی و محلی اوز برگزار می‌شود.

به گزارش پیام خبر، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز  اعلام کرد: در راستای پاسداشت و پاسداری از داستان‌ها و حکایت‌های بومی و محلی و شناسایی و شناساندن برترین آثار کوتاه در شهرستان‌های اوز، لار، گراش و خنج و ایجاد رقابت سالم و سازنده بین کودکان و نوجوان جشنواره مجازی داستان‌های بومی و محلی در اوز برگزار می‌شود.

فروغ هاشمی، ادامه داد: داستان‌های خلاق و نوآورانه با بیان خوب و زیبا و رساندن مفهوم اجتماعی در این جشنواره از اهمیت ویژه ای برخوردارند.

وی بیان کرد: علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا پایان روز دهم مرداد همزمان با عید سعید قربان به شماره ۰۹۳۹۷۳۵۶۴۰۸ واتساپ کرده و یا به نشانی Evaz.fars@farhangmail.ir ارسال نمایند.

به گفته هاشمی، انتخاب درست داستان محلی ۴۰ امتیاز، فن بیان ۲۰ امتیاز، خلاقیت، دکور، صحنه و موسیقی ۳۰ امتیاز و رعایت زمان ۱۰ امتیاز شرایط و شاخص امتیازات مسابقه یادشده است.

وی تصریح کرد: مسابقه برای کودکان و نوجوانان است و آثار در قالب فایل صوتی و یا کلیپ‌های نمایشی ۲ دقیقه‌ای است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.