کد خبر: 5823
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
هادی ابراهیمی مدیر بهزیستی شیراز

رئیس اداره بهزیستی شهرستان شیراز گفت: به مناسبت عید سعید قربان ۵۰ رأس گوسفند به همت موسسات خیریه ذبح و در بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش پیام خبر، هادی ابراهیمی، گفت: به مناسبت عید سعید قربان و به همت موسسات خیریه تحت پوشش بهزیستی شیراز از جمله خیریه آسمانیان مهربان ۵۰ راس گوسفند ذبح و قربانی شد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان شیراز  ارزش ریالی این قربانی‌ها را ۲۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: گوشت‌های قربانی شده در قالب ۲۵۰۰ بسته در شرایط بهداشتی، میان مدد جویان تحت پوشش و افراد شناسایی شده و نیز متضرران از بحران کرونا در کلانشهر شیراز تهیه و توزیع شد.

وی با بیان اینکه وضعیت فعلی کرونا در جامعه حاکی از نامشخص بودن زمان ریشه‌کنی قطعی آن است، ادامه داد: با توجه به این شرایط، پیشگیری از آسیب و کمک به خانوارهای محروم از سوی موسسات خیریه همچنان ادامه خواهد داشت.

ابراهیمی با تقدیر از تلاش خیرین و افرادی که در تهیه و تامین بسته‌های حمایتی این سازمان را یاری می‌کنند، از نیک اندیشان خواست کمک‌های خود را به مدیریت بهزیستی شهرستان شیراز در کوی زهرا و مجتمع‌های خدمات بهزیستی و موسسات خیریه تابعه بهزیستی شهرستان شیراز تحویل دهند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل