کد خبر: 5853
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
فوتبال

سرنوشت برادران دو قلوی تیم ملی فوتبال ایران برای فصل آینده ممکن است تغییر کند. مهرداد محمدی از باشگاه سن‌اتین فرانسه پیشنهاد دارد و میلاد هم در حال رایزنی برای پیوستن به تیم لیدزیونایتد است.

به گزارش پیام خبر، میلاد و مهرداد محمدی دو بازیکن فوتبال ایران هستند که فصل گذشته در لیگ های اروپایی کار خود را دنبال کردند. میلاد محمدی از تیم اخمت گروژنی روسیه به تیم خنت بلژیک رفت و عملکرد قابل قبولی در این تیم داشت.

مهرداد محمدی هم از تیم سپاهان ایران راهی تیم آوس پرتغال شد و هرچند این تیم از لیگ برتر پرتغال سقوط کرد اما عملکرد محمدی در این تیم و آمار قابل توجه گلهایش باعث شده  تا دغدغه ای برای انتخاب تیم بعدی خود نداشته باشد.

در روزهای گذشته رسانه های انگلیس خبر دادند باشگاه لیدز یونایتد با هدایت «مارچلو بیلسا» که به تازگی به لیگ برتر انگلیس صعود کرده است، خواهان به خدمت گرفتن میلاد محمدی است. 

مهرداد محمدی که با پایان لیگ پرتغال به ایران بازگشته است، درباره وضعیت برادر دو قلوی خود، گفت: خدا را شکر باشگاه لیدز به میلاد پیشنهاد داده است و این پیشنهاد خیلی جدی است. میلاد دارد با باشگاه خنت صحبت می کند. ان شاءالله که میلاد را بدهند برود. 

وی افزود: لیدز پول خوبی هم می دهد و خیلی خوب می شود اگر میلاد به این تیم برود. ان شاءالله که خنت به میلاد رضایتنامه بدهد.

مهرداد محمدی درباره وضعیت خودش هم گفت: من پول خوبی در تیم آوس گرفتم. در این تیم خوب کار کردم و باوجود اینکه آوس سقوط کرد، پیشنهاد هایی دارم. 

این بازیکن فوتبال ایران خاطرنشان کرد: من جزو گزینه های نهایی تیم سن اتین فرانسه هستم. این تیم هواداران خیلی خوبی دارد و وقتی شنیدم که سن اتین مرا می خواهد، در یوتیوب فیلم های این تیم و تماشاگرانش را تماشا کردم.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.