خلیل کاظمی

کاظمی با بیان اینکه سال گذشته ۳۳ تقاطع ایمن سازی و مناسب سازی شد و امسال نیز ۶۲ تقاطع و گذرگاه را ایمن سازی و مناسب سازی خواهیم کرد، گفت:امسال بالغ بر ۲۲۰ هزار مترمربع پیاده روسازی با اعتبار بیش از ۶۵ میلیارد تومان در نقاط مختلف شهر اجرا شده است.

به گزارش پیام خبر، خلیل الله کاظمی در مراسم افتتاح پروژه بازگشایی بولوار سجادیه و بولوار رضویه ضمن تبریک به مناسبت دهه ولایت اظهار کرد: بازگشایی بولوار سجادیه به طول ۴۰۰ متر شاید زیاد نباشد اما مطابق برسی های انجام شده، نقش بسیار زیادی در تسهیل دسترسی محدوده الهیه به بولوار آزادی خواهد داشت و یکی از شریان های اصلی محور دسترسی از بولوار آزادی خواهد بود.

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با بیان این که تکمیل بولوار رضویه نیز حجم ترافیک بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی را کاهش خواهد داد، افزود: بولوار رضویه به طول ۸۰۰ متر و عرض ۳۵ متر در دولاین رفت و برگشت و با هزینه چهار میلیارد تومان اجرا شده است.

وی با تقدیر از حمایت های شهردار و شورای شهر مشهد از اجرای پروژه های عمرانی بیان کرد: امسال برای منطقه ۱۲ در کنار اجرای پروژه تقاطع چند سطحی آزادگان ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در نظر گرفته شده است.

کاظمی خاطرنشان کرد: ظرف چند ماه آینده نیز عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح مجیدیه به بولوار آیت الله هاشمی رفسنجانی در این منطقه آغاز خواهد شد همچنین مطالعات مربوط به چپ گرد بولوار آزادی در مسیر مشهد به قوچان به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی نیز در حال انجام است که امیدواریم عملیات اجرایی این پروژه را امسال آغاز کنیم.

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با اشاره به این که در کنار حجم فعالیت های عمرانی مدیریت شهری نگاه ویژه ای به فعالیت های دیگر داشته است، تصریح کرد: بر این اساس امسال بالغ بر ۲۲۰ هزار مترمربع پیاده روسازی با اعتبار بیش از ۶۵ میلیارد تومان در نقاط مختلف شهر اجرا شده است.

کاظمی گفت: یکی از مشکلات اساسی ما مرتبط با رفت و آمد عابران پیاده در تقاطع ها و معابر پرتردد است، لذا بر همین اساس سال گذشته ۳۳ تقاطع ایمن سازی و مناسب سازی شد و امسال نیز ۶۲ تقاطع و گذرگاه را ایمن سازی و مناسب سازی خواهیم کرد که نقش بسیاری بر کاهش تصادفات خواهد داشت.

وی به احداث پروژه کندراه بزرگراه آزادی و تعریض پل بتنی کال زرکش در منطقه ۱۰ نیز اشاره و ادامه داد: پروژه احداث کندراه بزرگراه آزادی و تعریض پل بتنی کال زرکش و ساماندهی ورودی روستای باغون آباد که در این منطقه اجرا شد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است، این پروژه به طول هزار و ۴۵۰ متر و عرض متر۱۰، حدفاصل آزادی ۱۳۳ تا ۱۴۱، اجرا شده است.

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با بیان این که برای اجرای این پروژه بیش از چهار میلیارد تومان هزینه شده است، خاطرنشان کرد:برای تعریض پل بتنی کال زرکش اقداماتی از جمله آرماتور بندی، قالب بندی و بتن ریزی انجام شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.