کد خبر: 5879
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
درخشش پرسنل مهارتی استان فارس در سطح کشور

اسامی روسای مراکز و مربیان برتر کشوری از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام شد که در این فهرست 9 نفره نام سه نفر از استان فارس به چشم می خورد.

به گزارش پیام خبر، پس از اعلام نتایج، «محمد آقایی»، رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مرودشت به عنوان رییس مرکز برتر کشوری، «سودابه مهبودیان»، مربی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شیراز به عنوان مربی برتر کشور در رشته ایمنی و بهداشت و «الهام دبیری»، مربی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان جهرم به عنوان مربی برتر کشور در رشته صنایع دستی انتخاب شدند.  

 استان فارس با اختصاص 33 درصد از افراد منتخب کل کشور، در میان تمامی استان ها رتبه نخست را از آن خود کرد.
گفتنی است برای انتخاب نفرات برتر کشور شاخص هایی از جمله فعالیت های آموزشی، فعالیت های پژوهشی از جمله تدوین کتاب و ثبت اختراعات، مدارک تحصیلی، سوابق مدیریتی و مربیگری، خلاقیت، ابتکار و نوآوری، مشاوره و رهگیری اشتغال کارآموزان و صرفه جویی در منابع مد نظر قرار گرفته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.