برانکو ایوانکوویچ

وکیل برانکو ایوانکوویچ گفت: پرسپولیس فقط 20 هزار یورو از پول زلاتکو و ایگور را پرداخت کرده است و تاکنون هیچ پولی به برانکو پرداخت نشده است.

به گزارش پیام خبر، دارو بوسیچ درباره اظهارات مهدی رسول پناه مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس بخشی از مطالبات برانکو را پرداخت کرده و تا یکشنبه هفته آینده هم بخش دیگری از طلب این مربی و دستیارانش پرداخت می شود، اظهار داشت: نظری درباره این صحبت ها ندارم زیرا پرسپولیس فقط تا فردا برای پرداخت پول برانکو فرصت دارد. در حال حاضر آنها فقط 20 هزار یورو از پول زلاتکو و ایگور را پرداخت کرده اند و تاکنون هیچ پولی به برانکو پرداخت نشده است.

وی افزود: از رئیس عزیز باشگاه پرسپولیس بپرسید اگر امروز پول علیرضا بیرانوند را دریافت کرده اند چرا برای انتقال آن به حساب برانکو باید تا یکشنبه منتظر بمانیم. چرا این پول از بلژیک به حساب برانکو واریز نشد؟

وکیل برانکو ایوانکوویچ تصریح کرد: آیا رسول پناه می خواهد پول را در کیسه گذاشته و با سفر به مسقط عمان آن را روی به شکل نقدی روی میز بانک قرار بدهد؟ روز یکشنبه هفته آینده مهلت پرسپولیس برای پرداخت طلب موکل من به اتمام رسیده و فیفا این باشگاه را جریمه می کند. 

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.