کد خبر: 5902
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
 • خبرنگار: محمود تورع
 • چاپ
میثم عمادی، مدیر فروشگاه «هایپرلند»

مدیر فروشگاه «هایپرلند» با اشاره به اینکه برای خریداران این فروشگاه جوایزی نظیر خودروی «برلیانس» در نظر گرفته ایم، گفت: هر شب ۲۰ میلیون تومان به یک نفر هدیه می شود.

به گزارش پیام خبر، میثم عمادی در جمع خبرنگاران گفت: من متولد سال ۶۴ هستم و ۶ سال است که کار فروشگاهی می کنم.

مدیر فروشگاه «هایپرلند» با اشاره به اینکه پیش از این فروشگاه هایی نظیر «الماس شهر» راه اندازی کردم، افزود: تصمیم گرفتم ابعاد فروشگاه ها را با هدف اینکه تمام سبد کالای یک خانواده را تامین کند، این مجموعه را راه اندازی کنیم.

وی با اشاره به اینکه این مجموعه در نقطه مناسبی در شهر شیراز راه اندازی شده است، افزود: مجموعه «هایپرلند» در بلوار مدرس جنب پست مرکزی راه اندازی کردیم این مجموعه دسترسی خوبی دارد و در هفت هزار مترمربع به صورت تقریبی، راه اندازی شده است.

عمادی با یادآوری این مطلب که این مجموعه کامل ترین مجموعه جنوب کشور در نوع خودش محسوب می شود، افزود: تمام بخش های فروشگاه هایی را پوشش می دهد و از مهر سال گذشته استارت، ایجاد این فروشگاه خورده شده است.

وی با اشاره به اینکه این مجموعه با هزینه ۲۲ میلیارد تومان ایجاد شده و برای ۵۸۵ نفر به طور مستیم و ۲ هزار نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال زایی کرده است، تاکید کرد: ۵۰۰  جای پارک خودرو در نظر گرفته است.

عمادی با اشاره به اینکه این ملک ۱۰ سال به صورت متروکه بود و از صفر تا صد مجموعه را عوض کردیم، افزود: این مجموعه از بلوارهای مدرس و آزادگان قابل دسترسی است.

وی با اشاره به اینکه از بلوار مطهری (زرگری) تا این فروشگاه تنها ۱۶ دقیقه راه فاصله است، افزود: «هایپرلند» با اقتدار می تواند اعلام کند که ارزان ترین و با برندترین فروشگاه کشور است و هیچ کالای فیکی در مجموعه ورود ندادیم.

عمادی از راه اندازی بزرگترین دلیوری جنوب کشور تا یک ماه آینده خبر داد و افزود: این طرح از طریق اپلیکیشن به عنوان «لند مارکت» راه اندازی خواهیم کرد که به خاطر شرایط کرونایی می تواند یکی از مزیت های این فروشگاه باشد و مردم به راحتی می توانند از راه دور از ما خرید کرده و دریافت کالا کنند.

مدیر «هایپرلند» گفت: می توانیم به قاطعیت بگوییم در جنوب کشور، به بهترین شکل در فروش کالا به صورت دیجیتال، اقدام خواهیم کرد و رقبا را کنار خواهیم زد.

عمادی با اشاره به اینکه اگر کرونا نبود می توانستیم با جشن مردم را به سمت خود بیاوریم و حدود ۲ میلیارد تومان هزینه تبلیغاتی شهری دادیم، افزود: به خاطر کرونا دوست نداریم مردم اذیت شوند تا مشکلی برای مردم پیش نیاید.

وی با اشاره به اینکه تمامی پروتکل های بهداشتی در رابطه با کرونا اجرا می شود و تمام سبدهای خرید بلافاصله ضدعفونی شده می شود، اجرای کار دستگاه های شستشوی دست تب سنجی و توزیع ماسک را در دستور کار قرار دادیم چرا که دوست نداریم برای مردم مشکلی پیش آید، افزود: اگر هم مشکلی برای یکی پرسنل ما پیش بیاید، کل فروشگاه درگیر می شود.

به گفته عمادی، مردم بعد از ۱۵ تا ۲۰ روز، خودشان بهترین مبلغ ما می شوند و جوایز خوبی در نظر گرفته ایم که یک دستگاه خوردو «بریلیانس» نمونه ای جوایز است و هر شب ۲۰ میلیون تومان به یک نفر هدیه می شود و هر ۲۰ دقیقه ۴۰۰ هزار تومان بن خرید به صورت رندوم به مردم هدیه می دهیم و افراد برای شرکت در قرعه کشی باید بیش از ۲۰۰ هزار تومان خرید داشته باشند.

وی اظهار کرد: برای اولین بار می توانم به مسئولین استان فارس تبریک بگویم، استانداری فارس، اداره کل پست استان فارس، دانشگاه شیراز، شهرداری شیراز به ویژه شخص مهندس اسکندرپور، شهردار شیراز به خوبی حمایت کردند، این عزیزان وقتی فهمیدند نزدیک ۶۰۰ نفر اشتغال زایی هست، جلوی پای ما سنگ ها را برداشتند.

وی با اشاره به اینکه این مجموعه متعلق بع بخش خصوصی است، تاکید کرد: امسال ۲۴ شعبه در کل کشور راه اندازی خواهیم کرد و تا پایان سال شعبه دوم شیراز راه اندازی می شود و پس از آن در اصفهان، تهران و مشهد شعبه «هایپرلند» راه اندازی خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.