کد خبر: 5923
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
آزمایشگاه

مهلت ارسال طرح‌های پژوهشی مرتبط با کرونا در فراخوان صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران به پایان رسید؛ ولی پژوهشگران حوزه‌های علوم پزشکی، ریاضی و فیزیک، علوم دامی، دامپزشکی و شیلات تا ۱۵ شهریور ماه برای ارسال طرح‌های خود مهلت دارند.

به گزارش پیام خبر، از سوی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران فراخوان پژوهشی ویژه (کرونا) با هدف حمایت از پژوهش‌های حوزه پیشگیری، درمان و مقابله با عوارض فردی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی مرتبط با ویروس کرونا منتشر شد.

طرح‌های دریافتی در حوزه‌های "فنی و مهندسی"، "محیط زیست"، "تغییرات اقلیم و سلامت"، "کشاورزی و منابع طبیعی"، "علوم و علوم زیستی"، "هنر و معماری"، "مدیریت و علوم اقتصاد"، "میان گروهی"، "علوم انسانی" و "اجتماعی" بوده که مهلت پذیرش در این فراخوان به پایان رسیده است و طرح‌ها در حال ارزیابی هستند.

بر اساس اعلام این صندوق، پژوهشگران حوزه‌های علوم پزشکی، ریاضی و فیزیک، علوم دامی، دامپزشکی و شیلات تا ۱۵ شهریور ماه برای ارسال طرح‌های خود مهلت دارند.

میزان این حمایت‌ها برای طرح‌های پژوهشی تا سقف ۶۰۰ میلیون ریال است، همچنین برای طرح‌های پژوهشی گروهی، میان رشته‌ای و بین‌الملل مرتبط تا سقف یک میلیارد ریال حمایت در نظر گرفته شده است.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل