کد خبر: 5999
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹
«سیروس (حمیدرضا) خلیقی»، خبرنگار پیشکسوت ورزشی خبرگزاری ایرنا

توهین مدیر باشگاه قشقایی به خبرنگار ایرنا در فارس را بر نمی تابیم، توهین به خبرنگار اهانت به تمام جامعه خبری است.

به گزارش پیام خبر، به دنبال انتشار مصاحبه «سیروس خلیقی»، خبرنگار پیشکسوت ورزشی خبرگزاری ایرنا با استاندار محترم فارس در خصوص وضعیت مالی باشگاه های دسته اولی فوتبال فارس و روشنگری در باره دریافت کمک های مالی دستگاه های دولتی به این ۲ باشگاه، مدیر باشگاه قشقایی شیراز خبرنگار ورزشی ایرنا را در ایام هفته خبرنگار تنها به دلیل انجام وظیفه حرفه ای خود آماج توهین و ناسزا قرار داد، این درحالی است که خبرنگار مذکور در طول سال و در گرما و سرما با پوشش اخبار این باشگاه در قالب گزارش، خبر و یادداشت موثرترین انعکاس دهنده مشکلات ایشان بوده است.

انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری فارس ضمن محکوم کردن این اقدام غیر ورزشی و غیر اخلاقی، از همه دستگاه های ذی ربط همچون قدراسیون فوتبال، هیات فوتبال فارس، اداره کل ورزش و جوانان استان و استانداری محترم فارس که به نوعی خود نیز در این ماجرا مورد توهین قرار گرفته، تقاضا دارد تا برای حذف چنین عناصر نامطلوب و نفوذی در ورزش که موجب انحراف اهداف اصلی ورزش چون اشاعه اخلاق پهلوانی، روحیه جوانمردی و راستگویی و درستکاری است اقدامات مقتضی را معمول دارند.

یادآور می شود که انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری فارس هیچگونه توهین و مزاحمت را برای خبرنگاران و عکاسان بر نمی تابد و پیگیری قضایی را حق خود دانسته، از همکاران خود می خواهیم تا رسیدن به نتیجه مطلوب، تحریم پوشش خبری باشگاه و مدیر خاطی را در دستور کار خود قرار دهند زیرا تردیدی نیست که هر آن امکان خوابیدن شتر بی فرهنگی چنین افرادی بر در منزل دیگر همکاران خواهد بود.

با تبریک مجدد روز خبرنگار به همکاران تلاشگر

انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری فارس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.