کد خبر: 6140
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
افتتاح

در سومین روز از هفته دولت چند طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر سیصدو هشتاد میلیارد ریال در شهرستان فراشبند با حضور مهندس لقمانی سرپرست معاونت امور زیارتی و گردشگری استانداری فارس افتتاح شد.

به گزارش پیام خبر، در سومین روز از هفته دولت چند طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۸۰ میلیارد ریال در شهرستان فراشبند با حضور مهندس لقمانی، سرپرست معاونت امور زیارتی و گردشگری استانداری فارس افتتاح شد.

عملیات ایمن سازی محور دهرم-جم که از محورهای مهم ترانزیت کالا و انرژی کشور محسوب میگردد همچنین بهره برداری از سالن اجتماعات جهاد کشاورزی شهرستان فراشبند و پروژه های آسفالت و معابر شهری و کلنگ زنی ایجاد مسیر ایمن بزرگترین ایستگاه تقویت فشار گاز جنوب کشور در منطقه دالان فراشبند از جمله این طرحها بود.

سید علی نقی لقمانی، در ایین  بهره برداری  از سالن جهاد کشاورزی  شهرستان  ضمن برشمردن فعالیتهای  کلان  دولت  در عرصه های  مختلف از جمله  موارد عمرانی  اقدامات انجام شده  و سرمایه  گذاریهای  دولتی  را موجب تعجب  سیاستمداران  و اقتصاددانان  جهانی  بر شمرد و تاکید کرد با  پیروی منویات مقام معظم رهبری  و تلاش  شبانه  روزی  و صادقانه  دولت تدبیر و امید در حالی  که  سخت ترین  تحریم های  ممکن  را  از طرف  استکبا ر جهانی شاهد هستیم، هم اکنون با  سرافرازی  طرحهایی  را افتتاح  می کنیم یا  کلنگ میزنیم  که صد درصد به اتمام  رسیده  اند یا  اعتبار لازم  جهت انجام  آنها وجود دارد.

وی  با اشاره  به  اینکه  چند طرح عظیم  صنعتی  اماده بهره  برداری   دیگر نیز در این  شهرستان   وجود دارد که در اینده  بسیار نزدیک توسط استاندار محترم  و مقامات کشوری  به بهره  برداری  خواهند  رسید  اعتماد مردم به  دولت  منتخب  خودرا  بزرگترین سرمایه ای دانست  که  تا بحال به خدمتگذارانشان  در دولت  تدبیر و امید  روحیه  مبارزه  و پیروزی  بر علیه  مشکلات را  تقویت  کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.