کد خبر: 6156
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
معرفی اعضای هیات دوچرخه سواری شیراز

صبح روز سه شنبه 4 شهریورماه 99 رحیمی رئیس هیأت دوچرخه سواری شیراز با دعوت از مسئولین هیئت و ارائه ابلاغآن ها رسماً کار این کمیته ها را با مسئولین جدید آغاز کرد و برای موفقیت آنها ابراز امیدواری کرد.

به گزارش پیام خبر ،غلامعلی طفیونی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در این نشست ضمن تقدیر از فعالیت های دوچرخه سواری شیراز به عنوان  یکی از برترین هیات های ورزشی شهر از اختصاص مکان اختصاصی به هیات دوچرخه شیراز خبر داد.
وی ضمن اشاره به فعالیت های مثبت این هیات تاکید بر برقراری تعامل با ارگان ها و دستگاه های دیگر را مورد بحث قرار دادند

به گزارش روابط عمومی هیات دوچرخه سواری شیراز در ابتدای این جلسه رحیمی رئیس هیأت شیراز با ارائه سخنانی در خصوص ورزش دوچرخه سواری برنامه های خود را برای پیشبرد هر چه بیشتر این رشته در سطح  شهر و کشور به حضار ارائه نمود و در ادامه نیکبخت دبیر هیئت ، حجازی پور نائب رییس هیئت و فرح بخش مسئول کمیته استعدادیابی هر کدام جداگانه نقطه نظرات خود را ارائه دادند. در پایان این نشست نیز اعضای هیأت دوچرخه سواری با گرفتن عکس یادگاری حسن ختام برنامه را به جا آوردند.
گفتنی است رحیمی رئیس هیات دوچرخه سواری شیراز علاوه بر دبیر و نایب رئیس ابلاغ  مجتبی نوروزی ( مسئول  کمیته کورسی)،
علیرضا زارعیان (مسئول‌ کمیته فرهنگی ورزشی)، درنا حیدری(مدیر روابط عمومی) حمید آشفته  (مسئول کمیته مهندسی پیست) و
امین فرح بخش( مسئول کمیته استعداد یابی) را به انها اهدا کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

استان ها

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.