کد خبر: 6209
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۱
 • خبرنگار: محمدحسین نیکوپور
 • چاپ
احمدرضا سهرابی

دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی کارتون «صلح و سلامت» از شرکت کارتونیست های 27 کشور جهان در این دوره از جشنواره خبر داد.

به گزارش خبرنگار پیام خبر، احمدرضا سهرابی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران، تاکید کرد :کلان شهر شیراز مظهر آرامش، عشق، دوستی و مدارا در ایران و بلکه جهان است لذا برگزار کنندگان این جشنواره برآنند تا این هویت فرهنگی و تاریخی را با مشارکت کارتونیست ها عمق و گسترش جهانی بخشند.

وی بیان کرد: دبیرخانه نخستین جشنواره بین‌المللی «صلح و سلامت» شیراز با احترام و افتخار از همه کارتونیست های جهان در جهت مشارکت فعال و ارائه اثر در این گام نیک و ماندگار دعوت می‌کند.

دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی کارتون صلح و سلامت با اشاره به اول مهر ماه(22 سپتامبر) به عنوان آخرین روز از مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره اظهار امیدواری کرد که تا پایان فرصت باقی مانده شمار آثار کارتونیست ها از کشور های مختلف جهان افزایش یابد.

سهرابی یادآور شد: کارتونیست های جهان می‌توانند حداکثر 5 اثر با موضوع صلح و سلامت در ابعاد A3 به همراه مشخصات فردی خود را تا اول مهرماه 1399 به ایمیل peace.shiraz2020@gmail.com ارسال نمایند.

وی با اعلام اینکه هیئت داوران خارجی و داخلی این جشنواره بزودی معرفی خواهند شد، گفت: به صاحبان 5 اثر برتر جشنواره، لوح یادبود، تندیس و جایزه ویژه موزه صلح شیراز اهدا خواهد شد و صاحبان 100 اثر فینالیست لوح یادبود دریافت خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار پیام خبر، نخستین جشنواره بین المللی کارتون «صلح و سلامت» توسط موزه صلح شیراز وابسته به مرکز تحقیقات صلح و سلامت و موسسه خیریه اسلامی شیراز برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.