کد خبر: 6225
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
  • خبرنگار: سهیلا ستایش
  • چاپ
مهدی امیدبخش

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

به گزارش پیام خبر، مهدی امید بخش گفت: امسال با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ از ابتدا پویش با کتاب در خانه ویژه نوروز پایانی قرن را باهدف گسترش و ترویج کتاب برای کودکان و نوجوانان ایران در ایام قرنطینه سال نو برگزار شد.  
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در ادامه افزود: در شرایط کنونی دیگر فعالیت‌های کتاب‌خوانی را بر اساس رویکرد فضای مجازی طراحی و برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه در تلاشیم برای پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان با اولویت و برنامه‌ریزی و رویکرد مجازی این برنامه را در سال ۱۳۹۹ انجام دهیم، افزود: از ابتدای شهریورماه امسال اعضای باشگاه‌هایی که در سایت شبکه ترویج کتاب‌خوانی نام‌نویسی نموده‌اند، می‌توانند با مراجعه به کتاب‌فروشی‌های عضو طرح جام باشگاه‌های کتاب کودک و نوجوان به خرید کتاب‌های این برنامه اقدام کنند. 
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل ارشاد فارس همچنین خاطر نشان کرد: در سال جدید بناست تا کتاب‌فروشی‌هایی که عضو طرح بهاره و پاییزه بودند نیز به عضویت جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان درآیند.
 وی در پایان تاکید کرد :امسال با حمایت‌های معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی قرار شد که کتاب‌های جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی  با ۵۰ درصد و دیگر کتاب‌هایی که اعضای جام باشگاه‌ها خریداری می‌کنند با ۳۰ درصد یارانه این معاونت  توسط اعضای جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان خریداری شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل