کد خبر: 6244
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
نشست خبری دکتر محمد بذرافشان، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس

با امضای تفاهم نامه ای فی ما بین کمیته امداد فارس و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس، مقرر گردید ۶۰۰۰ خانوار جدید که شرایط پرداخت حق بیمه را دارند؛ شناسایی و حق بیمه سالانه آنان توسط کمیته امداد به صندوق پرداخت شود.

به گزارش پیام خبر، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس از انعقاد تفاهم نامه ای با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس خبر داد و گفت: کمیته امداد به منظور اجرای اهداف و حمایت های اجتماعی خود از مددجویان، سعی در توسعه بیمه های اجتماعی به عنوان حرکتی هدفمند و یکی از راه های خروج آنان از چرخه حمایتی دارد.

بذرافشان در ادامه افزود: توسعه بیمه های اجتماعی روستاییان و عشایر یکی از راه های خروج آنان از چرخه حمایتی است که این نهاد از سال ۱۳۸۶ تاکنون اقدام به پرداخت حق بیمه روستاییان و عشایر به صندوق بیمه کرده است.

او یادآور شد: در حال حاضر حق بیمه ۸۰۰۰ خانوار با سرانه ماهیانه ۲۷۵ هزار ریال پرداخت می شود که حدود ۱۰۰۰ نفر از مزایای این صندوق برخوردار شده اند.

مدیر کل امداد فارس تصریح کرد: تفاهم نامه ای با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به امضا رسید که طبق آن مقرر شد ۶۰۰۰ خانوار جدید که شرایط پرداخت حق بیمه را دارند؛ شناسایی و حق بیمه سالانه آنان توسط کمیته امداد به صندوق پرداخت شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.