کد خبر: 6305
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۵
 • خبرنگار: علی شکوفه
 • چاپ
لیست سیاه

در راستای افشای لیست ۹۹ نفره شهرداری دوباره پای حروف الفبا به عرصه اخبار باز شد، این دفعه شهرداری مشهد مخاطب حروف اختصاری اسامی است، مدیریت شهری ای که از ابتدای شروع به کار خود شعار شفافیتش گوش فلک را کر کرده و کسی نیست که از افاضات حضرات مدیر در باب شفافیت و سوت زنی نشنیده باشد.

به گزارش پیام خبر، سید وحید موسوی گفت: در راستای افشای لیست ۹۹ نفره شهرداری دوباره پای حروف الفبا به عرصه اخبار باز شد، این دفعه شهرداری مشهد مخاطب حروف اختصاری اسامی است، مدیریت شهری ای که از ابتدای شروع به کار خود شعار شفافیتش گوش فلک را کر کرده و کسی نیست که از افاضات حضرات مدیر در باب شفافیت و سوت زنی نشنیده باشد.

وی افزود: مدیران محترم ارشد شهرداری شهر امام رضا (ع) این نهاد خدماتی و خدمت گزار را با منزل خودشان اشتباه گرفتند و تا جایی که توانستند رفیق و فامیل و دوست و آشنا رو توی سفره خودشان آوردند و سهمی هم از گوشه این سفره پهن شده به آنها دادند.

این فعال رسانه گفت:برخی از کسانی که وارد بدنه شهرداری و مجموعه های تابعه اش شدند سابق بر این مشخص نبود چکاره هستند اما ناغافل سر از مدیریت یکی از مجموعه ها، روابط عمومی ها و یا رسانه شهرداری درآوردند و جالب اینکه در مقطعی که اعتراض ها به این انتصابات به تعبیری اتوبوسی انجام شد، حضرات مدیر در مقام دفاع هم برآمدند و تا توانستند از کار خلاف قانون خود دفاع هم کردند.

موسوی اظهارکرد: اما از آنجایی که ماه هیچ وقت پشت ابر نمی ماند و بالاخره روشنایی پدیدار خواهد شد، با وارد شدن قانون به این انتصابات و برخی دیگر از اتفاقات رخ داده که در زمان لازم گفته خواهد شد، حضرات شروع به دادن استعفا به دلایل خستگی و عدم توانایی در انجام امور محوله و بهانه های دیگر کردند.

وی ادامه داد:القصه اینکه فعلا اسامی برخی از کسانی که در این لیست ۹۹ نفره وجود دارند رو به بدون ذکر نام خانوادگی آنها منتشر می کنیم تا در وقت لازم و به آهستگی و پیوستگی اتفاقات دیگری رو از مدیریت شفاف شورای پنجم و شهرداری مشهد بگوییم.

این فعال رسانه بیان کرد:روح الله ق، احمدرضا ک، محمد ص، سلمان آ، مصطفی ح، زینب پ، علی ر، مهشاد ع، یاسر ح، محمد ج، رضا گ، علیرضا ق، سمانه ق، احمد ر، امیرحسین ع، مسعود د، احسان خ، توحید آ، شهریار ع و مهدی ا بخشی از افراد حاضر در این لیست هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.