کد خبر: 6324
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
بذرافشان

مدیر کل کمیته امداد فارس گفت: مراسم شور عاطفه های امسال برای کمک به ۲۵ هزار دانش آموز نیازمند با شعار «همدل می‌شویم» برای مهربانی در مهر از شنه ۲۲ شهریور ماه جاری آغاز می شود.

به گزارش پیام خبر، محمد بذرافشان مدیرکل امداد فارس با بیان اینکه ۲۵ هزار دانش آموز نیازمند در استان فارس چشم انتظار کمک‌های خیران و نیکوکاران هستند، گفت: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم حضور دانش آموزان در مدارس، سعی شده است جمع آوری کمک ها به سمت و سوی فضای مجازی سوق داده شود. در همین راستا در نظر داریم با همکاری اداره کل آموزش و پرورش فارس از سیستم شاد نیز برای اطلاع رسانی و جمع آوری کمک های مردمی بهره بگیریم.

بذرافشان یادآور شد: سال گذشته نیکوکاران استان فارس ۱۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان کمک های خود را به دست دانش‌آموزان نیازمند استان رساندند که امسال پیش بینی می شود این میزان کمک ها با ۲۰ درصد رشد همراه باشد.

وی در ادامه اضافه کرد: هر سال این برنامه معنوی با یک شعار همراه است که برای مراسم شور عاطفه های امسال شعار # ایران همدل و # همدل می‌شویم برای مهربانی در مهر در نظر گرفته شده است.

مدیر کل امداد فارس گفت: جمع آوری کمک های مردمی از ۲۲ شهریور ماه تا ۱۱ مهر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت که نیکوکاران علاوه بر ۵۸ اداره کمیته امداد و ۲۰۰ مرکز نیکوکاری استان، می توانند از چندین درگاه به صورت غیر حضوری کمک های خود را به نیازمندان اهدا کنند. کد USSD کمیته امداد فارس که با شماره گیری #۱*۰۷۱*۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه و شماره کارت    ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۰۹۳۷۶   و شماره حساب ۰۱۰۱۲۷۳۰۷۳۰۰۰ به دریافت کمک خیران اختصاص یافته است.

وی تصریح کرد: در راستای الکترونیکی شدن آموزش های آموزش و پرورش و نیاز مبرم دانش آموزان نیازمند به تبلت و گوشی تلفن همراه، مقرر شده است سمت و سوی کمک های نقدی مردم خیر استان در شور عاطفه های امسال، در جهت تهیه تبلت و گوشی تلفن همراه هدایت شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.