کد خبر: 6342
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
حیدر اسکندرپور شهردار شیراز

شهردار شیراز طی احکامی جداگانه سرپرست شهرداری منطقه چهار و سرپرست اداره کل بازرسی شهرداری شیراز را منصوب کرد.

به گزارش پیام خبر، «حیدر اسکندرپور»، شهردار شیراز، طی حکمی «عبدالصالح رستم‌زاده» که دارای مدرک کارشناس ارشد عمران است و پیش از این معاون فنی و شهرسازی شهرداری منطقه یک و چهار و رئیس فنی شهرداری منطقه یک بوده است را به سمت سرپرست شهرداری منطقه چهار شیراز منصوب کرد.

شهردار شیراز، نظارت بر انجام امور خدمات شهری، نظارت بر ایجاد و نگهداری فضاهای سبز منطقه، نظارت بر انجام امور عمرانی و ترافیکی منطقه، نظارت بر حفظ حریم منطقه و نظارت بر فرآیندهای صدور پروانه های ساختمانی، مجوزها و پایان کار را از مهم ترین ماموریت های شهردار این منطقه برشمرد.

همچنین شهردار شیراز در حکمی «اصغر سروی» را که پیش از این شهردار منطقه چهار و ۶ شیراز و معاون فنی و شهرسازی منطقه هفت را در کارنامه خود دارد به سمت سرپرست اداره کل بازرسی شهرداری شیراز منصوب کرد.

اسکندرپور، نظارت بر بازرسی و پاسخگویی به شکایات حوزه های مختلف شهرداری، نظارت بر عملکرد مدیران و کارکنان شهرداری، انجام همکاری های لازم با گروه های بازرسی و نهادهای قانونی کشور از جمله دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت کشور، نظارت بر رسیدگی به شکایات واصله از افراد حقیقی و حقوقی، رسیدگی به شکایات حوزه های مختلف شهرداری از یکدیگر و ... را از مهم ترین ماموریت های مدیرکل بازرسی شهردار شیرازعنوان کرد.

گفتنی است، پیش از این «محمدفاضل صارمی زاده» مدیرکل بازرسی شهرداری شیراز بود که پس از سالها خدمت در عرصه های مختلف مدیریت شهری بازنشسته شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.