کد خبر: 6344
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۱
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
سید محمود هاشمی، رئیس اتاق اصناف فارس

اتاق اصناف مرکز استان فارس با صدور بیانیه ای اقدام شنیع نشریه هتاک فرانسوی در توهین به مقدسات دینی و پیامبر گرامی را محکوم کرد.

به گزارش پیام خبر، اتاق اصناف مرکز استان فارس با صدور بیانیه ای اقدام شنیع نشریه هتاک فرانسوی در توهین به مقدسات دینی و پیامبر گرامی را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است :

«یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ» (الصف: ۸)
اقدام شنیع یک نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) نشان دهنده وحشی‌گری نوین فرهنگی غرب و شکست سیاست‌های غرب در تمامی عرصه‌ها بر علیه اسلام ناب محمدی در جهان است.
حرکت رذیلانه و ضد انسانی و ضد اخلاقی اهانت به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام و کتاب مقدس و آسمانی قرآن عظیم توسط نشریه ای فرانسوی، فضای منفوری را ایجاد کرد و هر صاحب دردی را برآن می‌دارد تا به روشنگری پرداخته و این اقدامات اهانت آمیز و رذیلانه را سم‌زدایی و محکوم کند.
قلم‌ های زهرآگین، زبان‌های دشنام‌دهنده و حرکت های اختلاف افکن که در کشورهای غربی طی سال های گذشته بارها مشاهده شده است، بار دیگر عواطف و احساسات همه مسلمانان بلکه همه موحدین و متدینین را جریحه دار و آزرده ساخت و حکایت از سقوط مدعیان تمدن و انسانیت دارد.
اتاق اصناف مرکز استان فارس به همراه کسبه و بازاریان شیراز سومین حرم اهل بیت (ع) در ایران اسلامی ، به عنوان بزرگترین تشکل مدنی استان فارس ، ضمن اعلام انزجار از حرکات نفرت انگیز اخیر و اهانت به ساحت پاک نبوی، همراهی خود را با حرکت مسلمین عالم ، علیه صهیونیزم اعلام می داریم و ایمان داریم آتش خشم مسلمین هر روز شعله ورتر خواهد شد و ان شاءالله به زودی پایه های ظلم ابرستمکاران دنیا را به خاکستر تبدیل خواهد کرد و اهانت کنندگان را به دیار عدم خواهد فرستاد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل