کد خبر: 6393
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
ارتوپدی

مدیر کلینک ارتوپدی فنی دنا گفت: کلینیک ارتوپدی فنی دنا، ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی با تخفیف به افراد کم برخوردار و مددجویان تحت پوشش دستگاه های حمایتی با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب ارائه خدمت می کند.

به گزارش پیام خبر، «مهرداد لک زاده»، گفت: مرکز ارتوپدی فنی دنا با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در زمینه ارتز و پروتز و وسایل کمکی معلولین فعالیت دارد.

مدیر کلینک ارتوپدی فنی دنا افزود: طراحی و ساخت انواع ارتزهای پیشرفته با بهترین کیفیت و قابل رقابت با نمونه های خارجی در این کلینیک با بررسی وضعیت بیمار و با توجه به نظر پزشک انواع ارتز های مورد نیاز بیماران با بهترین متریال و قطعات ساخت می شود.

وی اضافه کرد: انواع کمربندهای طبی ، اصلاحی و ساپورتیو  از قبیل بادی ژاکت، میلواکی بریس، بوستون، جوئت،  مینروا و و انواع دیگر بریس های تجویزی در این مرکز ساخته می شود.

لک زاده عنوان کرد:  ساخت انواع ارتز ها و بریس های اندام تحتانی شامل انواع پروتزهای مچ پا، مانند انواع متنوع آفو،  بریس های کوتاه با مفاصل سفارشی بیمار انواع زانوبندهای طبی با مفاصل  مخصوص جهت نیز انجام می شود.

وی تاکید کرد: ساخت انواع کافوهای بدون مفصل و با مفاصل، ساخت انواع بریس های بلند باانواع مفاصل پیشرفته و متنوع جهت بیماران ضایعه نخاعی سکته مغزی، فلج اطفال و کسانی که به هر نحو نیازمند استفاده از بریس هستند نیز در این کلینیک انجام می شود.

لک زاده افزود: ساخت انواع ارتز های اندام فوقانی، شامل  انواع مختلف اسپلینت های انگشتان، مچ دست، آرنج و شانه است و از دیگر خدمات این مرکز میتوان به ساخت انواع کفی های طبی، کفشهای طبی متنوع اشاره کرد و  همچنین ساخت انواع پروتز های پیشرفته اندامهای تحتانی نیز از فعالیتهای عمده این مرکز است.

مدیر کلینک ارتوپدی فنی دنا گفت: کلینیک ارتوپدی فنی دنا، ضمن  رعایت پروتکل های بهداشتی با تخفیف به افراد کم برخوردار و مددجویان تحت پوشش دستگاه های حمایتی با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب ارائه خدمت می کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.