کد خبر: 6426
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۷
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
آرش فرج زاده، معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز

قائم مقام شهردار شیراز گفت: زیرگذر «علی بن حمزه (ع)» دروازه ورود به بافت قدیم شیراز به شمار می رود که در اتصال به کنار گذرهای ساحلی نقش مطلوبی در ترافیک شهری دارد

به گزارش پیام خبر، «آرش فرج زاده»، امروز (پنج شنبه 27 شهریور) در بازدید از پروژه زیرگذر «علی بن حمزه (ع)» گفت: طول این زیرگذر۴۳۰ متر است و در حوزه ترافیکی محور «حافظ» با خیابان ساحلی شیراز نقش مهمی دارد.

قائم مقام شهردار شیراز افزود: عملیات عمرانی این زیرگذر در حال حاضر تمام شده و به مرحله افتتاح نزدیک می شود که جابجایی تاسیسات از مهمترین مشکلات پیش روی این پروژه بوده است.

وی از تکمیل عملیات عمرانی بخش بالایی این طرح خبر داد و عنوان کرد: عملیات زیباسازی و تکمیل عملیات عمرانی قسمت بالایی نیز در هفته های آینده به انجام می رسد و ماه آینده افتتاح خواهد شد.

فرج زاده تصریح کرد: زیرگذر «علی بن حمزه (ع)»، دروازه ورود به بافت قدیم شیراز به شمار می رود که در اتصال به کنار گذرهای ساحلی نقش مطلوبی در ترافیک شهری دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.