کد خبر: 6554
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
فوتبال

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلالی‌ها توان مقابله با حریف و آمادگی جسمانی لازم را برای چنین مسابقاتی نداشتند.

به گزارش پیام خبر، فرد ملکیان  درباره شکست استقلال مقابل پاختاکور اظهار کرد: توان استقلال همین بود. پاختاکور آمادگی ذهنی و بدنی بالایی داشت و برای چنین بازی آماده بود. این آمادگی هم از نحوه بازی آن ها مشخص بود. از همان اول می دانستند چرا وارد زمین شدند و میل پیروزی در این تیم وجود داشت. استقلالی ها توان مقابله با حریف و آمادگی جسمانی لازم را برای چنین مسابقاتی نداشتند. بازیکنان آنقدر خسته بودند که تیم پاختاکور از هر جای زمین می توانست هر کاری انجام دهد.

او ادامه داد: استقلالی ها تمرکز لازم را نداشتند اما تیم حریف خیلی راحت تکضرب پاسکاری می کرد و به راحتی پشت بازیکن های استقلال صاحب توپ می شدند و از عرض و عمق استقلال را تحت فشار قرار دادند. توان فیزیکی خیلی تاثیرگذار بود و انگیزه ای که پاختاکور داشت را استقلال نداشت. البته نمی شود ایراد گرفت چرا که بازیکنان واقعا خسته بودند. بازیکنان می خواستند کاری انجام دهند اما توانش را نداشتند. به نظرم آن ها مثل تماشاگر بودند و در زمین فقط بازی تک ضرب حریف را نگاه می کردند.

پیشکسوت باشگاه استقلال اضافه کرد: تعویض هایی که انجام دادیم برای تغییر هافبک هایمان بود چرا که در وسط زمین انگار بازیکنان استقلال در زمین نبودند و فقط بازی مستقیم برای دیاباته و قائدی انجام می شد. سه تغییر نامجومطلق در خط هافبک بود چرا که خط وسط استقلال اصلا در بازی نبودند. حالا مقایسه کنید چه بازی خوبی را هافبک های وسط پاختاکور انجام داد. آن ها صاحب توپ می شدند و تعویض بازی انجام می دادند.

او ادامه داد: بین خطوط استقلال فاصله وحشتناکی وجود داشت. تیم حریف خیلی حریف در نقاط کور هافبک های استقلال صاحب توپ شوند و کارشان را انجام دهند. نمی دانم چرا چنین اتفاقی افتاد اما از بازیکنان و مربی ایراد نمی گیرم چرا که با یک شرایط خیلی بد مواجه بودند. تا همین جا هم که بالا آمدند کار بزرگی انجام دادند اما ای کاش این مرحله را می گذراندند تا در بازی بعدی اتفاقات بهتری می افتاد. ای کاش بازی پاختاکور را استقلال انجام می داد و عملکرد دو تیم برعکس می شد.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.