کد خبر: 6571
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
سیامک نعمتی

یکی از اتفاقات جالب توجه این جام، بخشیده شدن محمد بن عطیه در فاصله ساعاتی مانده به دیدار با پرسپولیس بود تا اکنون سرخ‌ها نیز امیدوار به تکرار این اتفاق برای مدافع راست خود باشند.

به گزارش پیام خبر، محمد بن عطیه، مدافع الدحیل قطر در فاصله ساعاتی مانده به دیدار حساس این تیم مقابل پرسپولیس کارت قرمزش از سوی مسوولان برگزاری مسابقات بخشیده شد و او جواز همراهی تیمش را در این جدال سخت به دست آورد.

مدافع مراکشی الدحیل که سابقه بازی در یوونتوس را نیز در کارنامه دارد، در جدال با الشارجه طی درگیری که با بازیکن حریف داشت از داور کارت قرمز دریافت کرده بود تا بازی بعدی تیمش را در مرحله گروهی (پرسپولیس) از دست بدهد. کنفدراسیون آسیا اما در اقدامی عجیب و جنجالی تنها در فاصله ساعاتی مانده به این بازی حکم محرومیت این بازیکن را لغو کرد و اجازه همراهی به تیمش را صادر کرد. 

اکنون اما اتفاقی مشابه برای پرسپولیس در جدال با السد رقم خورده است. سیامک نعمتی که دربازی قبلی سرخپوشان بعنوان برترین بازیکن زمین انتخاب شده بود، در جدال امشب تیمش در دقایق پایانی با تصمیمی بحث برانگیز از سوی داور با کارت قرمز مواجه شد تا سرخ‌ها 10 نفره کار را دنبال کنند.

نعمتی که سابقه گل تاریخی او برابر السد به یکی از جذابترین اتفاقات فوتبالی‌اش تبدیل شده در دقایق پایانی این بازی در صحنه اقدام برای نبرد هوایی با بوعلام خوخی با یکدیگر درگیر شدند. مانع شدن نعمتی برای صاحب توپ شدن این بازیکن 30 ساله قطری و واژگون کردن او باعث عصبانیت مدافع میانی السد شد. خوخی ابتدا با کشیدن پیراهن سیامک نعمتی اعتراض و حرکت زشتی از خود به جا گذاشت و مدافع راست پرسپولیس که تعادل خود را از دست داده بود، در ادامه به این بازیکن برخورد کرد. اما در اقدامی عجیب از سوی کو هیونگ‌جین داور کره‌ای این بازی، سیامک نعمتی با کارت قرمز داور از زمین اخراج شد.

اکنون همه در انتظار اعتراض رسمی و زودهنگام باشگاه پرسپولیس برای بررسی دوباره و کارشناسی این صحنه از سوی کنفدراسیون و احتمالا بخشیده شدن سیامک نعمتی هستند. آیا سرخ‌ها قادر خواهند بود تا فرصت کوتاه باقی مانده تا جدال بعدی خود در مرحله یک چهارم، یک حرکت بزرگ را رقم بزنند و نعمتی را هم همانند مهدی بن عطیه با بخشش مواجه کنند یا خیر؟

این تصاویر فریز شده از صحنه مربوط به درگیری نعمتی و خوخی است. جایی که ابتدا نعمتی درنبرد هوایی با مدافع حریف به هوا برخاست و در ادامه نیز خوخی با کشیدن پیراهن مدافع راست سرخپوشان او را به سمت خود کشید و به نظر می‌رسد برخورد ناخواسته‌ای بین آنها شکل گرفته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.