کد خبر: 6573
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
لیگ قهرمانان آسیا

یک روزنامه نگار سعودی در جریان یک برنامه ای تلویزیونی سورپرایز بزرگ درمورد برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را فاش کرد.

به گزارش پیام خبر، ولید الفرج خبرنگار عربستانی در یکی از کانال های ورزشی سعودی اعلام کرد که ای اف سی برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در سال آینده به دنبال سیستم متمرکزو انجام مسابقات در یک کشور است. او توضیح داد که این به خاطر شرایطی است که پس از  شیوع ویروس کرونا به وجود آمده و عملا هرگونه پیش بینی نسبت به آینده را دشوار کرده است.


این روزنامه نگار سرشناس سعودی از وزارت ورزش و اتحادیه فوتبال کشورش خواست که پیشنهاد میزبانی مسابقات فصل ۲۰۲۱ را به ای اف سی داده  و برای به دست آوردن آن هر هزینه و هرگونه تلاشی لازم است را انجام بدهند.


او همچنین گفت که رقابت های فصل ۲۰۲۱ از مرحله پلی آف و گروهی از ژانویه سال آینده آغاز می شود. شایان ذکر است که کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر سختی های انجام بازی ها به صورت رفت و برگشت به دلیل شرایط پرواز و مشکلات ایجاد شده به خاطر مقابله با شیوع ویروس کرونا ،ادامه فصل ۲۰۲۰ را به صورت متمرکز و در منطقه غرب آسیا در قطر برگزار کرد. این مسابقات به مرحله یک چهارم نهایی رسیده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.