کد خبر: 6595
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
رونمایی از سرود سفیران عشق به روایتی دیگر در آباده

کلیپ تصویری سرود سفیران عشق به سفارش دفتر امام جمعه آباده با سروده میلاد عرفان‌پور، آهنگ‌سازی مهرداد سعیدا و مربیگری محمدمهدی یزدانبخش در آباده رونمایی و در هفته دفاع مقدس از شبکه‌های ملی و استانی پخش گردید. همچنین رسول اقلیدی و امیرمحمد نوشاد، تصویربرداری و محمدعلی نانی، صدابرداری و ضبط این کار را بر دوش داشتند.

به گزارش پیام خبر؛ سرود سفیران عشق به روایتی دیگر در آباده رونمایی شد.

هادی فرخی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده از رونمایی سرود سفیران عشق اثری جدید از گروه کریم اهلبیت (ع) خبر داد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده دفاع مقدس را نماد عشق مردم ایران به مکتب سیدالشهدا (ع) دانست و بیان داشت: مکتب سیدالشهدا (ع) میراثی جاودانه است که تاریخ به عظمت آن رویداد بزرگ گواهی می‌دهد. مردم ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس ثابت کردند که پیرو آن مکتب مقدس بوده و ایثار و شهادت در راه خدا را والاترین افتخار می‌دانند.

محمدمهدی یزدانبخش، مربی سرود گروه کریم اهلبیت (ع) هدف از اجرا و تهیه کلیپ تصویری سرود سفیران عشق را تجلیل از مقام شهدای گرانقدر ایران اسلامی دانست و گفت: جوانان عزیز ما در دوران دفاع مقدس با ایثار و شهادت در راه معبود نگذاشتند ذره‌ای از ارزش‌های میهن اسلامی‌مان کاسته شود. وظیفه ما زنده نگه داشتن یاد آن دلاورمردان است و این سرود تجلیل از مقام آن عزیزان می‌باشد.

یادآور می‌شود کلیپ تصویری سرود سفیران عشق به سفارش دفتر امام جمعه آباده با سروده میلاد عرفان‌پور، آهنگ‌سازی مهرداد سعیدا و مربیگری محمدمهدی یزدانبخش در آباده رونمایی و در هفته دفاع مقدس از شبکه‌های ملی و استانی پخش گردید. همچنین رسول اقلیدی و امیرمحمد نوشاد، تصویربرداری و محمدعلی نانی، صدابرداری و ضبط این کار را بر دوش داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.