کد خبر: 6627
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
 • خبرنگار: نوید جعفری
 • چاپ
تئاتر فارس

رییس و نایب رییس انجمن نمایشی در حاشیه کارگاه مقدماتی آموزش تئاتر خلاق در استهبان از انجمن هنرهای نمایشی استهبان دیدار کردند.

به گزارش پیام خبر، احمد وامق ریس انجمن هنرهای نمایش استان فارس از دوره اموزشی بازیگری در استهبان با حضور نوید جعفری کارگردان و بازیگر تئاتر دیدار کرد.

در این مراسم که با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان، شهباز عباسی نویسنده و کارگردان نوید جعفری نایب رئیس انجمن هنرهای نمایشی فارس و مدرس دوره تئاتر خلاق ،خانم مدحت عضو شورای اسلامی شهرستان استهبان و اهالی نمایش استهبان برگزار شد رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان ضمن خوش امد گویی به میهمانان از عملکرد انجمن نمایش استهبان قدردانی کرد و افزود: توجه به آموزش در زمینه های هنری نیاز اصلی جامعه هنری استان است و امیدواریم این دوره زمینه ساز فعالیت های اجرایی باشد.

احمد وامق ضمن قدردانی از همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان و علی مستفیضی رییس انجمن نمایش استهبان افزود: در شرایط کرونا فعالیت های نمایشی استان دچار سکون و تعطیلی شدند و برگزاری این دوره آموزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی در استهبان قابل تحسین است.

وامق ضمن قدردانی از نوید جعفری مدرس این دوره اظهار امیدواری کرد برگزاری این دوره زمینه ساز فعالیت های تئاتر در استان و شهرستانها باشد.

نوید جعفری نایب رییس انجمن هنرهای نمایشی فارس و مدرس تئاتر نیز ضمن قدردانی از حضور جوانان فعال و مستعد استهبان گفت: بی تردید فعالیت انجمن هنرهای نمایشی در دوران کرونا بسیار دشوار است اما برگزاری این دوره آموزشی در استهبان و همچنین دو دوره مجازی و حضوری نمایشنامه نویسی در شیراز با حضور هنرمندان استان قابل تقدیر است.

در این مراسم ضمن بازدید از دفتر و کتابخانه تخصصی انجمن استهبان ، چندین جلد کتاب نمایشی و محله های تخصصی از طرف انجمن هنرهای نمایشی استان به کتابخانه انجمن استهبان اهدا شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.