کد خبر: 6644
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
 • خبرنگار: نوید جعفری
 • چاپ
دانشگاه آزاد اسلامی

مدیر ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و واحد شیراز با توجه به بررسی انجام‌شده توسط تیم نظارت و ارزیابی مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، مدیر برتر شد.

به گزارش پیام خبر، حمید کریمی مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس که با حفظ سمت مدیر ستاد شاهد و امور ایثارگران استان و واحد شیراز نیز هست که به‌تازگی به‌عنوان مدیر برتر ستاد شاهد بین ۳۱ استان، سازمان سما، ۳ واحد مستقل و واحدهای استان تهران انتخاب شد.

کریمی در گفتگو با آنا اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس با ۴۵ واحد، مرکز و مراکز سما بیشترین تعداد واحد دانشگاهی را در سراسر کشور دارد و از نعمت حضور بیش از ۶ هزار دانشجوی شاهد و ایثارگر برخوردار است و افتخار داریم خدمتگزار این تعداد دانشجوی شاهد و ایثارگر هستیم.

مدیر ستاد شاهد و امور ایثارگران استان فارس و واحد شیراز افزود: این ستاد براساس برنامه‌های ابلاغی سازمان مرکزی به‌طور مرتب و منظم گزارش‌های همه واحدها و مراکز تحت پوشش را اخذ، تنظیم و جمع‌بندی و به مرکز ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه ارسال می‌کند و نظم و انضباط کاری و مشارکت‌دادن دانشجویان ستاد شاهد در برنامه‌های فرهنگی و ... و حضور مثمر در انعکاس فعالیت‌ها و عملکردهای ستاد شاهد استان و کیفیت گزارش عملکرد براساس مستندات را سرلوحه کاری و برنامه مدیریتی خود قرار داده است.

وی ادامه داد: ستاد شاهد و امور ایثارگران واحد شیراز یکی از فعال‌ترین ستادهای شاهد و ایثارگر دانشگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس است و در حال خدمت‌رسانی نزدیک به هزار و ۲۰۰ نفر دانشجوی جامعه هدف است. این دانشگاه بستر مناسبی را برای حضور شایسته دانشجویان در عرصه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی، ورزشی و برگزاری اردوهای زیارتی و تفریحی فراهم آورده است.

کریمی خاطرنشان کرد: تمام تلاش ستاد شاهد و امور ایثارگران واحد شیراز در راستای برطرف‌کردن امور آموزشی، مالی و برطرف‌کردن مشکلات این دانشجویان در چارچوب بخشنامه‌هاست.

مدیر ستاد شاهد و امور ایثارگران واحد شیراز عنوان کرد: خدمت به قشر شاهد و ایثارگر در دانشگاه فرصت بزرگی است که خداوند در اختیار ما قرار داده تا بتوانیم خدمتگزار یادگاران دفاع مقدس باشیم و خدمت‌رسانی به این دانشجویان از اولویت‌های اصلی ستاد شاهد و امور ایثارگران است.

وی خواستار توجه جدی مسئولان ستاد شاهد و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس به این امر شد و ابراز امیدواری کرد با توجه به حمایت‌های دانشگاه آزاد و برنامه‌ریزی دقیق و منطقی مسئولان در حوزه آموزش و پژوهش در آینده‌ای نه‌چندان دور بیشترین نخبگان از بین این دانشجویان باشند.

کریمی با اشاره به رشادت‌های شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس توضیح داد: استقلال امروز کشور را مدیون ایثارگری‌های شهدا و جانبازان هستیم و خانواده‌های این افراد نزد تمام مردم و مسئولان نظام جایگاه ویژه‌ای دارند.

 به گزارش پیام خبر، حمید کریمی دانشجوی دکتری جامعه‌شناسی است و سابقه تدریس در کارنامه وی به چشم می‌خورد. وی دارای سابقه مدیریتی بیش از ۱۴ سال در حوزه روابط عمومی و با حفظ سمت بیش از ۱۰ سال در حوزه ستاد شاهد و امور ایثارگران را دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • کرونا و دنیای مد و فشن

  کرونا و دنیای مد و فشن

  عسل ستایش، پژوهشگر و هنرمند شیرازی در یادداشتی برای پایگاه خبری، تحلیلی «پیام خبر» به بررسی تاثیر همه گیری کرونا بر صنعت مد و پوشاک پرداخته است.

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.