کد خبر: 6646
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۲
 • خبرنگار: سحر علیپور
 • چاپ
معاون گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز

معاون گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز گفت: امسال شهردار منطقه هشت به عنوان شهردار فعال در حوزه گردشگری معرفی شدند.

به گزارش پیام خبر علی نیری، امروز ۱۲ مهر ۱۳۹۹ در مراسم تجلیل از فعالان گردشگری و رونمایی از اتوبوس گردشگری که در ارگ گریمخان شیراز برگزار شد عنوان کرد:  از سال آینده شهردار فعال در حوزه گردشگری با در نظر گرفتن شاخصه ها و آمارها انتخاب خواهد شد، امسال  نیز شهردار منطقه هشت به دلیل نور پردازی در مجاورت سایت های گردشگری به عنوان شهردار فعال در حوزه گردشگری معرفی شدند.

معاون گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز افزود: هر ساله اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان فارس آیین تجلیل از فعالان حوزه گردشگری را برگزار می کرد، از سال جاری کارنامه ای به تمامی معاونت ها، سازمانها و مناطق مختلف شهرداری ابلاغ شده تا بر اساس شاخصه ها و معیارها شهردار فعال در حوزه گردشگری منتخب شود. امروز از ۲ دستگاه اتوبوس گردشگری رونمایی شد و تا پایان سال سه دستگاه اتوبوس گردشگری دیگر به شهر شیراز اضافه خواهد شد.

در این مراسم از برخی تلاشگران حوزه گردشگری شیراز از جمله برترین پاکبان مناطق گردشگری و برترین آتش نشان مناطق گردشگری تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.