کد خبر: 6680
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱
 • خبرنگار: منیره خسروبیگ
 • چاپ
سومین پویش همکلاسی مهربان

آیین اهدای ۷ هزار بسته نوشت افزار به دانش آموزان محروم با حضور سردار یداله بوعلی برگزار شد.

به گزارش پیام خبر، در این مراسم توانا مسئول بسیج دانش آموزی استان فارس گفت: این بسته های نوشت افزار با کمک دانش آموزان بسیجی و فرماندهان واحدهای بسیج تهیه شده و ارزش هر بسته ۱۵۰ هزار تومان می باشد، تاکنون  در نخستین پویش بیش از ۱۰۰۰۰ بسته معیشتی و مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه بیش از ۶۰۰ هزار بسته معیشتی در استان فارس توزیع شده است.  

وی بیان کرد: در این پویش ها از خیرین و منابع موجود استفاده شده و درتلاشیم برای ادامه تحصیل دانش آموزان به دلیل مجازی بودن کلاس ها، تلفن همراه و تبلت تهیه کنیم و دراختیار دانش اموزان نیازمند قرار دهیم.

توانا در ادامه افزود: در این پویش علاوه بر نقش پر رنگ دانش آموزان بسیجی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و قرارگاه امنیتی اجتماعی شهید اسکندری هم نقش بسزایی داشته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.