کد خبر: 6701
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
بذرافشان

مدیر کل امداد فارس گفت: در طرح شور عاطفه‌های امسال ۲۵۱ میلیارد و ۹۴۱ میلیون ریال کمک‌های مردمی در این استان جمع آوری شده است.

به گزارش پیام خبر، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس گفت: امسال در مراسم شور عاطفه ها بر اساس آخرین آمار جذب شده، ۲۵۱ میلیارد و ۹۴۱ میلیون ریال کمک های مردمی توسط ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری استان جمع آوری شده است.

بذرافشان یاد اور شد: این طرح از ۲۲ شهریور الی ۱۱ مهر ماه جاری در کشور برگزار شد.

مدیر کل امداد فارس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: سال گذشته در جشن عاطفه ها مبلغ ۱۸۰ میلیارد و ۱۷۸ میلیون ریال کمک های مردمی جمع آوری شد که امسال این مبلغ به ۲۵۱ میلیارد و ۹۴۱ میلیون ریال افزایش یافت و شاهد رشد ۴۰ درصدی کمک های مردمی در این طرح بودیم.

بذرافشان اضافه کرد: از مبلغ جمع آوری شده مذکور، ۶۰ میلیارد ریال به صورت نقدی از سوی خیران استان پرداخت شده است که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، پیش بینی می شود ۵ هزار تبلت دانش آموزی تا یک ماه آینده تهیه و بین دانش آموزان تحت حمایت توزیع شود.

وی همچنین در خصوص طرح همبازی که با همکاری اداره پست استان اجرا شد، گفت: در این طرح ۵۷۰ میلیون ریال کمک های مردمی شامل کیف، لوازم التحریر و لباس جمع آوری و میان نیازمندان توزیع شد.

شایان ذکر است طرح همبازی به صورت کشوری در ۳ روز پایانی طرح شور عاطفه ها با همکاری اداره پست و کمیته امداد برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.