کارگاه حمایتی احسان نیا

مدیر کارگاه تولیدی و حمایتی «احسان نیا» در شیراز گفت: ۱۸۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۲۵۰ هزار تومان به مناسبت هفته سلامت روان میان کارگران کارگاه تولیدی و حمایتی «احسان نیا» توزیع شد.

علی اصغر احسان نیا با اشاره به توزیع بسته های معیشتی میان کارگران کارگاه تولیدی و حمایتی «احسان نیا» در گفتگو با خبرنگار پیام خبر گفت: ۱۸۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۲۵۰ هزار تومان میان این کارگران توزیع شد.

مدیر کارگاه تولیدی و حمایتی «احسان نیا» در شیراز افزود: پرسنل این کارگاه غالبا افراد آسیب‌دیده اجتماعی هستند که  مجموعه ‌ای از معتادین بهبود یافته، زنان سرپرست خانوار و افراد دارای معلولیت هستند.

وی اضافه کرد: با هدف حمایت های از این کارگران به مناسبت هفته سلامت روان به همت خیران و هیئت مدیره کارگاه، این بسته های معیشتی میان پرسنل شاغل کارگاه توزیع شد.

احسان نیا تاکید کرد: همچنین به مناسبت هفته سلامت روان، کلاس ها و دوره تاب آوری برای افراد شاغل و خانواده‌های آنها  به صورت مجازی برگزار شده که تا پایان هفته برای افراد شاغل  و خانواده های آنها ادامه خواهد یافت.

وی افزود: اگر حمایت های لازم مسئولین استانی از این کارگاه به عمل آید و اعتبارات لازم به این مجموعه تزریق شود این کارگاه آمادگی دارد تا پرسنل خود را تا سقف ۵۰۰ نفر نیز افزایش دهد و ۳۲۰ نفر از افراد آسیب دیده شهر شیراز را جذب و مورد حمایت قرار دهد.

گفتنی است، «علی اصغر احسان نیا» که از کار آفرینان نمونه شیرازی است ضمن تقدیر از حمایت های دادستان فارس، شهردار شیراز، رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و سازمان پسماند از دستگاه های حمایتی مانند بهزیستی و کمیته امداد فارس، خواستار حمایت های بیشتری در این حوزه شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.