کد خبر: 6761
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
 • خبرنگار: فریماه فرهمندزاده
 • چاپ
گزارش تصویری آیین افتتاح زمین اسکیت 50 هکتاری شهرداری شیراز

رئیس هیئت اسکیت فارس با اشاره به اینکه در دوره مدیریت قبل ورزش استان جفای بسیاری به ورزش وهیئت اسکیت استان شد و هیچ گونه کمکی که قابل لمس باشد به هیات اسکیت استان نشد، تصریح کرد: این موضوع باعث تضعیف زیاد هیئت در شهر شیراز و شهرستان‌های استان شد.

به گزارش پیام خبر، مهرداد خائف با اشاره به تغییری که در دوره جدید مدیریتی در بدنه ورزش استان به وجود آمده است ابراز کرد: از آنجا که مدیر جدید از خود بدنه ورزش استان است و شناخت کافی از هیئت اسکیت استان دارد لذا با جلسات متعددی که برگزار شد امید است بتوانیم همکاری خوبی داشته باشیم.
وی افزود: همچنین در بحث مالی و فضای ورزشی مورد نیاز به ویژه فضای سرپوشیده و تکمیل فضاهای نیمه تمام انتظار است که ورود به موقعی شود و در صورتی که هرچه سریع تر زمینه استاندارد سازی و تکمیل فضاهای ورزشی اسکیت استان اقدام نشود منجر به تخریب و فرسوده شدن فضاهای احداثی نیمه کاره همچون صدرا می شود.
خائف ابراز امیدواری کرد که با برنامه ریزی مدیریت جدید ورزش و جوانان استان و تعیین سریع‌تر معاونان در تکمیل پروژه ها به نتیجه برسیم.
رئیس هیئت اسکیت فارس با بیان اینکه از طرفی نیاز است که ما در شهرستان‌های مختلف استان ورزش اسکیت را گسترش بدهیم خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از مسائل به وجود امده در شهرستان ها مانع پیشبرد اهداف می شود و باعث می شود که نتوانیم آن چنان که باید و شاید در شهرستان‌ها عملکرد مناسبی داشته باشیم.
خائف ادامه داد: به عنوان مثال در برخی از شهرستان ها مدیران اداره ورزش و جوانان به صورت دستوری افراد خاصی را که غالبا سالها به عنوان رئیس هیئت شهرستان ایجاد فضای انحصاری نموده اند را به ما معرفی می‌کنند که صاحب صلاحیت نیستند و گرچه با این روند مخالفت می کنیم  اما در پیشبرد اهداف سنگ اندازی هایی می شود.
به گفته وی در این خصوص نیاز است که مدیریت کلان ورزش استان با حمایت از تغییرات شرایطی را به وجود بیاورند و روندی که مورد نظر ورزشکاران شهرستان ها و شهر شیراز است را عملیاتی کنیم.
وی با بیان اینکه یک مشکل عمده که همچنان هم وجود دارد شیوع بیماری کرونا است؛ ابراز کرد: این موضوع بر معیشت مربیان و داوران نیز اثرگذار بوده است ودر امد هیئت ها را به صفر و منفی رسانده و از حمایت دولتی هم خبری نیست و همچنین مجمع عمومی هیئت اسکیت استان با ممنوعیت به دلیل وحود شرایط کرونایی، این مجمع برگزار نشد
خائف خاطرنشان می کند که وضعیت کرونا بسیار تأثیرگذار بوده است و باعث شده که شرایط مربیان و ورزشکاران سخت شود به ویژه از نظر معاش مربیان ما با مشکل مواجه شده اند که باز هم نیاز به کمک دستگاه های اجرایی، خیرین و مدیریت ورزش استان در این زمینه است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • کرونا و دنیای مد و فشن

  کرونا و دنیای مد و فشن

  عسل ستایش، پژوهشگر و هنرمند شیرازی در یادداشتی برای پایگاه خبری، تحلیلی «پیام خبر» به بررسی تاثیر همه گیری کرونا بر صنعت مد و پوشاک پرداخته است.

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.