کد خبر: 6766
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
راه اندازی سامانه فرزندخواندگی

سامانه فرزندخواندگی بهزیستی با هدف آگاهی سازی متقاضیان، شفافیت و سرعت بخشی به فرآیند ثبت و رسیدگی به درخواست ها راه اندازی شد.

به گزارش پیام خبر؛ مدیر کل بهزیستی فارس گفت: سامانه فرزندخواندگی بهزیستی با هدف آگاهی سازی متقاضیان، شفافیت و سرعت بخشی به فرآیند ثبت و رسیدگی به درخواست ها، معرفی کودک ، تشکیل پرونده بصورت الکترونیکی برای متقاضیان و قابلیت دسترسی و رصد مدیران بالاسری در سطوح استانی وکشوری راه اندازی شده است.

محمدصادق کشفی نژاد پیگیری وضعیت فرزندخوانده تا 18 سالگی؛ ارجاع متقاضیان به مراکز مشاوره معتبر و پیگیری نتایج به صورت الکترونیکی، اطلاعرسانی از تمامی مسیرهای موجود به سامانه اصلی (کارتابل شخصی، پیامک و ...) و در نهایت تجمیع اطلاعات متقاضیان برای هدایت بهتر فرزندان دارای شرایط برای فرزندخواندگی به استانهای موردنیاز را از جمله مزایای این سامانه برشمرد.

وی افزود: متقاضیان فرزندخواندگی میتوانند برای ثبت نام و ارائه درخواست از طریق سامانه سازمان بهزیستی به نشانی http://adoption.behzisti.net اقدام کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.