کد خبر: 6789
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶
سامانه فرزندخواندگی

مدیر کل بهزیستی استان فارس: برای افزایش آگاهی عمومی جامعه نیاز است سرمایه گذاری بیشتری در حوزه خدمات روانشناختی انجام شود.

به گزارش پیام خبر؛ مدیرکل بهزیستی استان فارس به اهمیت مشاوره در زندگی انسان ها و سلامت روان جامعه تاکید کرد و گفت: در گذشته مردم از ترس برچسب زدن بیماری روانی، به مشاوران و روانشناسان مراجعه نمی کردند اما در سال های اخیر جامعه به نقش با ارزش روانشناسان در پیشگیری از آسیب های فردی و اجتماعی آگاه شده و این خدمت در سبد سلامت خانواده ها قرار گرفته است.

محمدصادق کشفی نژاد خاطرنشان کرد: امسال هفته سلامت با شعار "سلامت روان برای همه" نامگذاری شده است و این هفته از هجدهم تا بیست و چهارم مهرماه است.

وی افزود: برای افزایش آگاهی عمومی جامعه نیاز است سرمایه گذاری بیشتری در این حوزه انجام شود و بستری برای آموزش جامعه فراهم گردد.

مدیرکل بهزیستی فارس با اشاره به تغییرات پیاپی در زندگی های امروزی جامعه و چندین برابر شدن اهمیت و ضرورت بهداشت روانی اظهار داشت: مشاوران و متخصصان سازمان بهزیستی تلاش می کنند با بهره گیری از دانش و اطلاعات روز پاسخگوی نیاز مراجعه کنندگان باشند. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • کرونا و دنیای مد و فشن

  کرونا و دنیای مد و فشن

  عسل ستایش، پژوهشگر و هنرمند شیرازی در یادداشتی برای پایگاه خبری، تحلیلی «پیام خبر» به بررسی تاثیر همه گیری کرونا بر صنعت مد و پوشاک پرداخته است.

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.