کد خبر: 6825
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
 • خبرنگار: سحر علیپور
 • چاپ
کارگران کارخانه فولاد همدان

رییس سازمان صمت فارس عنوان کرد: معاونین و همکاران در مرکز استان و روسای ادارات صمت شهرستانهای استان در جهت حفظ واحدهای موجود، راه اندازی واحدهای راکد، نیمه فعال ودر حال احداث فعالیت ویژه ودقت نظر لازم را داشته باشند.

به گزارش پیام خبر، حمیدرضا ایزدی در جلسه ای که به هدف بررسی راهکارهای توسعه فعالیتهای اقتصادی و جهش تولید در شهرستانهای ممسنی و رستم برگزار شد، عنوان کرد: بهره مندی از  مدیریت هوشمندانه و شناخت ذائقه و سلیقه مشتریان بازارهای داخلی و بین المللی در راستای فروش محصولات، از مهمترین بخش های فرآیند تولید است که ضرورت دارد؛   این مهم به خوبی اجرایی و عملیاتی شود.

رییس سازمان صمت فارس افزود: بالفعل شدن قابلیت ها و توانمندی های بالقوه شهرستان های ممسنی و رستم ضرورت دارد، با وجود ظرفیت های بسیار بالای هر دو شهرستان، در ایجاد اشتغال پایدار رفع بیکاری  و توسعه فعالیتهای اقتصادی، تولیدی و تجاری منطقه باید جهشی چشم گیر صورت پذیرد.

وی تصریح کرد: همچنانکه سازمان صمت براساس اهداف،   رسالت و سیاست  خود در راستای توسعه فعالیتهای اقتصادی، افزایش تولید و  اشتغال پایدار و رفع بیکاری گام برمی دارد.

ایزدی به مسئولان استانی و شهرستانی تاکید کرد: معاونین و  همکاران در مرکز استان و  روسای  ادارات صمت  شهرستانهای استان  در جهت حفظ واحدهای موجود، راه اندازی واحدهای راکد، نیمه فعال ودر حال احداث  فعالیت ویژه  ودقت نظر لازم را داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: فراهم کردن زمینه اشتغال و سرمایه گذاری های جدید ازطریق ایجاد و توسعه صنایع مادر، صنعت بسته بندی، تبدیلی و تکمیلی زمینه ساز جهش تولید، بستر سازی توسعه صادرات و  شکل‌گیری ارزش افزوده در بخش‌های صنعت و کشاورزی و ارتقاء سطح درآمد  در دو شهرستان ممسنی و رستم است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.