پازل همدلی

مدیرکل بهزیستی استان فارس از بزرگترین چیدمان پازل همدلی خبر داد و گفت: جامعه هدف بهزیستی با طراحی و ساخت بزرگترین پازل دنیا با ۶۰۰ هزار قطعه از خیران، نیکوکاران و علاقه مندان دعوت به عمل می آورد.

به گزارش پیام خبر، سید محمدصادق کشفی نژاد، از بزرگترین چیدمان پازل همدلی خبر داد و گفت: جامعه هدف بهزیستی با طراحی و ساخت بزرگترین پازل دنیا با ۶۰۰ هزار قطعه از خیران، نیکوکاران و علاقه مندان دعوت به عمل می آورد.

مدیرکل بهزیستی استان فارس با بیان اینکه پویش پازل همدلی در راستای تهیه و توزیع لوازم التحریر برای دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی طراحی شده؛ اظهار داشت: خرید هر قطعه پازل از ۱۰ هزار تومان شروع می شود و علاقه مندان می توانند  از طریق سایت پازل همدلی بهزیستی به  نشانی http://www.puzzlehamdeli.ir یا شماره حساب مشارکت های مردمی بهزیستی 6367957076018956 در  این همدلی بزرگ سهیم باشند.

وی افزود: تمامی وجه های جمع آوری شده صرف تهیه لوازم التحریر برای دانش آموزان تحت پوشش میشود و در پایان پازلی به ابعاد ۲۵ در ۳۵ متر به عنوان نماد مشارکت مردم ایران در مکانی عمومی نصب خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.