کد خبر: 6910
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
طیب طاهر زاده معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر فارس

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر فارس گفت: دبیرخانه امور آموزش عشایر کشور با رویکرد آموزش همگانی (آمادگی در برابر مخاطرات) به جمعیت هلال احمر استان فارس واگذار شد.

به گزارش پیام خبر، «طیب طاهرزاده» گفت: دبیرخانه امور آموزش عشایر کشور که از سوی جمعیت هلال احمر کشور با توجه به قطب بودن فارس در اسکان و تردد عشایر کشور و همچنین ظرفیت های موجود به این استان واگذار شده با رویکرد آمادگی در برابر مخاطرات عشایر آغاز به کار کرده است.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر فارس افزود: در این دبیرخانه به دنبال شناسایی مخاطراتی هستیم که عشایر را تهدید می کند که  با تعیین محتوای مناسب و ارائه آموزش های مستمر و موثر تاب آوری جامعه و این  گروه هدف را افزایش دهیم و امید روزی را داریم که در مخاطرات یک تلفات هم نداشته باشیم.

وی با تشریح بخشی از مخاطرات عشایر کشور اظهار کرد: حوادث ، گذشته از تالمات عاطفی و روحی اثرات فراوانی بر اقتصاد عشایر دارد که نیازمند برخورد عالمانه و تشریک مساعی همه دستگاه های ذیربط است.

لازم به ذکر است نخستین جلسه این دبیرخانه با موضوع تعیین محتوا و مشخص نمودن گروه هدف با حضور دستگاه های ذیربط از جمله اداره کل امور عشایر استان ، اداره آموزش و پرورش عشایر استان ، سپاه عشایر ، اتحادیه تعاونی های عشایر استان در ستاد جمعیت هلال احمر استان فارس تشکیل شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل