کد خبر: 6927
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
  • خبرنگار: نوید جعفری
  • چاپ
تئاتر استهبان

نشست مشترک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانده سپاه پاسداران و انجمن هنرهای نمایشی استهبان در خصوص همکاری و حمایت از تئاتر برگزار شد.

به گزارش پیام خبر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار یاد و خاطره شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، شهدای عرصه امنیت و شهدای عرصه سلامت را گرامی داشتند.

امید کیامرث ابراز داشت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی توانسته است با تشکیل کارگروههای مختلف فرهنگی و هنری و برنامه ریزی های منسجم و بلند مدت در جهت کاهش آسیب های اجتماعی گام های موثری بردارد افزود تحقق این امر تنها با همراهی انجمن های فرهنگی و هنری و تعامل سازنده با دیگر دستگاه های فرهنگی امکان پذیر بوده است.

ایشان در ادامه از برنامه ها و تولیدات مشترک بین دو دستگاه خبر داد و ابراز داشت با مشارکت تولیدات با کیفیتی خلق خواهد شد.

علی مستفیضی مسول انجمن نمایش ضمن بیان اهداف مشترک انجمن با مجموعه سپاه در جهت حفظ و نگهداری از ارزشهای اسلامی و پاسداشت شهیدان عزیز گزارشی از تولیدات نمایشی در این خصوص و همچنین آسیب های اجتماعی به سمع و نظر  سرهنگ کریمی رساند.

روح اله کریمی سرپرست گروه نمایش صدای شهر و کارگردان نمایش" قرار " ضمن بیان مشکلات موجود، خواهان همکاری بیشتر بمنظور خلق اثار نمایشی دفاع مقدس شد.

در پایان جلسه فرماندهی محترم سپاه از رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابت تلاش و پیگیری ایشان در مبارزه با معضلات اجتماعی و همکاری کامل در برگزاری آیین رونمایی از کتاب "استهبان در دفاع مقدس" به پژوهش و تالیف محمد جواد اسلامی سپاسگزاری کرد و همچنین از فعالیتهای انجمن هنرهای نمایشی در زمینه های ارزشی تقدیر نمود و آمادگی خود را جهت تولیدات دفاع مقدسی و دیگر برنامه مشترک اعلام کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل