کد خبر: 6928
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
  • خبرنگار: نوید جعفری
  • چاپ
جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان

تسهیل گرانی می‌توانند باشگاه تشکیل دهند که در کارگاه‌های آموزشی شرکت کرده باشند. تسهیلگرانی که در سال‌های گذشته دوره‌های آموزشی را گذرانده باشند، علاوه بر مدیریت باشگاه‌های گذشته، می‌توانند باشگاه جدیدی تشکیل بدهند.

به گزارش پیام خبر ،ثبت‌نام از تسهیلگران متقاضی تشکیل باشگاه پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان آغاز شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانند به سایت شبکه ترویج کتاب‌خوانی ایران www.bookpromotion.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم و بارگذاری اطلاعات اقدام کنند.

دوره جدید کارگاه‌های آموزشی برای تسهیلگران مطابق شیوه‌نامه این دوره، در فضاهای مجازی برگزار خواهد شد. زمان برگزاری این کارگاه‌ها از طریق وب‌سایت bookpromotion.ir منتشر خواهد شد و به متقاضیان شرکت در این کارگاه‌ها نیز از طریق پیامک اطلاع‌رسانی خواه شد.

 تسهیلگران،داوطلبان شرکت‌کننده در کارگاه‌های آموزشی جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان هستند که باشگاه کتاب‌خوانی را در شهرها و روستاها  تشکیل می‌دهند و شامل مروجان کتاب‌خوانی، کتابداران، مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،  معلمان، مربیان مهدکودک‌ها، مربیان کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، سازمان‌های غیردولتی و مؤسسات آموزش عالی هستند.

علاقه‌مندان به تشکیل باشگاه‌ها می‌بایست برای شرکت در کارگاه‌های آموزشی، فرم موجود در این سایت را تکمیل کنند. دبیرخانۀ ستاد برگزاری جام، مطابق اطلاعات موجود در فرم تکمیل ‌شده توسط داوطلبان، کارگاه‌ها را طراحی، تقسیم‌بندی و اطلاع‌رسانی می‌کند. تسهیلگران پس از گذراندن کارگاه آموزشی می‌توانند طبق شیوه‌نامه باشگاه کتاب‌خوانی ثبت کنند.

تسهیل گرانی می‌توانند باشگاه تشکیل دهند که در کارگاه‌های آموزشی شرکت کرده باشند. تسهیلگرانی که در سال‌های گذشته دوره‌های آموزشی را گذرانده باشند، علاوه بر مدیریت باشگاه‌های گذشته، می‌توانند باشگاه جدیدی تشکیل بدهند.

آدرس ثبت نام اینجا را کلیک کنید

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل