محمد شریف ملک زاده

دانشگاه ها و مراکز گردشگری جهان در نامه ای رسمی از نخستین ثبت اختراع صنعت گردشگری توسط دکتر محمد شریف ملک زاده معاون اسبق رئیس جمهور و رئیس اسبق سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور ایران قدردانی کردند.

به گزارش پیام خبر،  دانشگاه ها و مراکز گردشگری جهان در نامه ای رسمی از نخستین ثبت اختراع صنعت گردشگری توسط دکتر محمد شریف ملک زاده معاون اسبق رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور ایران قدردانی کردند.

این اختراع که با عنوان «فرایند مدیریت، کنترل کیفی انواع تورها با علایق ویژه با تعیین جاذبه‌ها، مسیرها، امکانات و شاخص‌های گردشکری» ثبت شد.

دکترفارگاس سانچز استاد تمام دانشگاه هولوا اسپانیا و جناب پالین نگان مدیر ارشد بازاریابی دانشکده مدیریت هتلداری و گردشگری دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگو پروفسور کای چون رئیس دانشکده ،استاد مسئول واستاد مدیریت مهمان نوازی بین المللی در بنیاد والتر کووک و دانشکده مدیریت گردشگری و هتلداری دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگو از این اقدام تجلیل کردند.

همچنین ثبت نخستین اختراع صنعت گردشگری توسط دکتر ملک زاده مدیر فعال عرصه گردشگری ایران سبب تمجید پروفسور دانیل فسن مایراز انیستیتو گردشگری اریک فیدمن دانشگاه فلوریدا آمریکا، پروفسور اوریس واگن سیل از انیستیتو گردشگری لوسرن سوئیس ، دکتر فانی وونگ ریئس مطالعات گردشگری ماکائو چین و ایریسیوآن از مرکز تبادلات بین الملل دانشکده گردشگری شانگهای دانشگاه شانگهای چین شد.

دکتر عبدالحق محتاج از انستیتو عالی گردشگری تانگر مراکش، خانم مرسده کارنواز از مرکز ملی کارشناسان خبره معاصر مادرید اسپانیا، جناب خوزه کاستا رئیس دانشکده توسعه و برنامه ریزی گردشگری پرتغال و دکتر کنت اومبونگی رئیس دانشکده یوتاکی کنیا و چندین دانشگاه معتبر جهانی نیز مراتب تبریک خود را به پروفسور محمد شریف ملک زاده بابت دریافت نخستین جایزه و اختراع در صنعت گردشگری جهان ارسال کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.