آرم مخابرات ایران

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران افزود: هفته پدافند غیرعامل از تاریخ پنجم تا دوازدهم با شعار سازمان پدافند غیرعامل کشور باموضوع‌ «مقاومت فعال، تاب آوری حیرت انگیز، ایران قوی»  و با شعار اختصاصی شرکت مخابرات ایران، حصول اطمینان از پایداری شبکه و خدمات مخابراتی به صورت همزمان در سطح کلیه مناطق مخابراتی در پنج فصل؛ تبلیغات رسانه، جلسات، مانور، آموزش و افتتاح پروژه ها برگزار می شود.

به گزارش پیام خبر، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران افزود: هفته پدافند غیرعامل از تاریخ پنجم تا دوازدهم با شعار سازمان پدافند غیرعامل کشور باموضوع‌ «مقاومت فعال، تاب آوری حیرت انگیز، ایران قوی»  و با شعار اختصاصی شرکت مخابرات ایران، حصول اطمینان از پایداری شبکه و خدمات مخابراتی به صورت همزمان در سطح کلیه مناطق مخابراتی در پنج فصل؛ تبلیغات رسانه، جلسات، مانور، آموزش و افتتاح پروژه ها برگزار می شود.

محمدرضا بیدخام، طی گفتگویی به تشریح هفته پدافند غیرعامل در شرکت مخابرات ایران پرداخت و گفت: همانطور که مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای در آبان ماه ۹۷ در بیان جایگاه و اهمیت پدافند غیر عامل فرمودند؛ این را در درجه اول مدیران کشور باید درک و احساس کنند، اگر چنانچه مدیران ارشد کشور اهمیت پدافند غیرعامل را مد نظرنداشته باشند و پدافند غیر عامل آنچنان که باید و شاید در کشور توسعه پیدا نکند و اعمال نشود، ما در معرض تهدیدهای قرار میگیریم که بعضی از آنها قابل جبران نیست و شرکت مخابرات ایران در هفته پدافند غیرعامل برنامه های خاص وویژه ای را جهت تحقق این مهم اجرا می کند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران افزود: هفته پدافند غیرعامل از تاریخ پنجم تا دوازدهم با شعار سازمان پدافند غیرعامل کشور باموضوع‌ «مقاومت فعال، تاب آوری حیرت انگیز، ایران قوی»  و با شعار اختصاصی شرکت مخابرات ایران، حصول اطمینان از پایداری شبکه و خدمات مخابراتی به صورت همزمان در سطح کلیه مناطق مخابراتی در پنج فصل؛ تبلیغات رسانه، جلسات، مانور، آموزش و افتتاح پروژه ها برگزار می شود.

وی افزود: در هفته پدافند غیرعامل کلیه مناطق مخابراتی اقدام به تبلیغات محیطی از جمله تهیه و توزیع بروشور و مطالب آموزشی در حوزه پدافند غیر عامل، استفاده از فرمایشات مقام معظم رهبری، شعارها و مضامین در سربرگ نامه ها و همچنین ارسال پیام ها و مطالب علمی پدافند غیر عامل با هدف فرهنگ سازی و آگاه سازی از طریق اتوماسیون و نمایشگرهای دیجیتال ساختمان ها می کنند.

محمدرضا بیدخام به شعارهای نکوداشت پدافند غیر عامل در سال ۹۹ اشاره کرد و گفت:
روز دوشنبه ۹۹/۸/۵ باشعار” نهادینه سازی مصونیت زیرساخت های کشور باتفکر بسیجی، روحیه جهادی وعمل انقلابی”
روزسه شنبه ۹۹/۸/۶باشعار” پدافند زیستی، مرزبانی زیستی و ارتقای ساختار دفاع بیو لوژیک”
روز چهارشنبه ۹۹/۸/۷ باشعار” پدافند سایبری، ملی سازی فضای مجازی در مسیر حکمرانی سایبری بومی”
روزپنچ شنبه۹۹/۸/۸ باشعار” مقاومت فعال، تاب آوری حیرت‌انگیز ایران قوی”
روز جمعه۹۹/۸/۹ باشعار” پدافند مردم محور، خانواده آماده، جامعه مستحکم
روز شنبه ۹۹/۸/۱۰باشعار”پدافند شهری، زیرساخت‌های ایمن، شهر هایی امن”
روز یک شنبه ۹۹/۸/۱۱باشعار” پدافند شیمیایی، آینده ای قدرتمند در امتداد گذشته ای پرافتخار”
روز دوشنبه ۹۹/۸/۱۲ باشعار” اقتصاد مقاومتی، کاهش تولید و پیروزی در جنگ اقتصادی نامگذاری شده است

مشاور مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پایان خاطرنشان کرد؛ برگزاری جلسات، گردهمایی هاو فعالیت های آموزشی با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی انجام می گیرد و در اجرای مانور ها نیز شرایط به گونه‌ای فراهم می گرددکه کمترین اختلال در سرویس دهی خدمات و با هدف تحقق پایداری صورت می پذیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.