کد خبر: 7011
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
جریمه رانندگی

رئیس پلیس تهران گفت: ۱۵۰ گشت مشترک از سایر دستگاه‌ها نیز به کمک پلیس خواهند آمد تا مصوبه ستاد ملی کرونا اجرا شود، از چند روز گذشته برخوردها با ناقضان پروتکلهای بهداشتی را شدت بخشیدیم.

به گزارش پیام خبر، حسین رحیمی در ستاد فرماندهی تهران در اجرای طرح مشترک امنیت سلامت‌محور عنوان کرد: پلیس از نخستین روزهای کرونا در کنار مدافعان سلامت ایستاده است، تقریبا در دو هفته گذشته تمام توان خود را برای مقابله با کرونا گذاشته‌ایم.

رییس پلیس تهران با بیان اینکه با هدف پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا حدود ۵۰ گشت امنیت اخلاقی را به کار گرفته اند، گفت: ۱۵۰ گشت مشترک از سایر دستگاه‌ها نیز به کمک پلیس خواهند آمد تا مصوبه ستاد ملی کرونا اجرا شود، از چند روز گذشته برخوردها با ناقضان پروتکلهای بهداشتی را شدت بخشیدیم و ۳۶۳ هزار تذکر به افرادی که ماسک زدن را رعایت نمی‌کردند، دادیم.

وی اضافه کرد: از بیش از ۲۴ هزار واحد صنفی توسط پلیس اماکن در چند روز گذشته بازدید شده است، ۷۱۰ واحد صنفی که ضوابط ابلاغی را رعایت نمی‌کردند اخطار پلمب گرفته و ۱۳۹ واحد نیز پلمب شدند.

رحیمی در خصوص جریمه خودروهایی که پروتکل های ستاد ملی مقابله با کرونا را رعایت نمی کنند تصریح کرد: بالغ بر ۶ هزار و ۲۲ مورد اعمال قانون برای خودروهایی داشتیم که خود یا سرنشین آنها ماسک زدن را رعایت نمی‌کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل