کد خبر: 7016
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
سیدعبدالرزاق موسوی رئیس شورای اسلامی شهر

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: شهرداری شیراز و در رٲس آن حیدر اسکندرپور شهردار شیراز بیش از گذشته در حال خدمت رسانی به شهروندان و انجام عملیات عمرانی در سطح شهر هستند.

به گزارش پیام خبر، سیدعبدالرزاق موسوی در بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری منطقه ۹ شیراز عنوان کرد: در شرایط کنونی اقتصادی که پروژه های کلانشهرهای مختلف با کندی پیش می رود اما شهرداری شیراز و در رٲس آن حیدر اسکندرپور شهردار شیراز بیش از گذشته در حال خدمت رسانی به شهروندان و انجام عملیات عمرانی در سطح شهر هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز افزود: عملکرد شهرداری منطقه ۹ رضایت بخش است و از یاوران شورا نیز می خواهم عملکرد و فعالیتهای شهرداری را منعکس کنند.

وی همچنین از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شاخص منطقه همچون پارک ساحلی طلاییه، پروژه تکمیل مجموعه تفریحی چنارراهدار، پیاده راه سلامت بلوار طلاییه شرقی، مجموعه خیرساز ماهان و ... بازدید  کرد.

همچنین رییس شورای اسلامی شهر شیراز ضمن بازدید از محله مهدی آباد با حضور یاوران شورا، مسائل و مشکلات آن محله از جمله شبکه دفع آبهای سطحی، شبکه فاضلاب، آسفالت معابر و اقدامات عمرانی در حال انجام منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

در جریان این بازدید شهردار منطقه ۹ شیراز گفت: در حال حاضر پارک آرامش و گلبهار آماده افتتاح است و عملیات عمرانی پارک ساحلی طلائیه و پارک چنارراهدار آغاز شده است.

فرزاد میرزایی ضمن  تشریح پروژه های مختلف عمرانی در منطقه ۹ اضافه کرد: عملیات احداث یادمان شهدای والفجر نیز در حال انجام است و در دهه فجر رونمایی می شود.

وی افزود: پیاده راه سلامت طلائیه شرقی نیز با پیشرفت فیزیکی ۳۵ در حال اجرا و رفع نواقص پیاده راه طلائیه غربی نیز در حال انجام است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.