کد خبر: 7016
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
سیدعبدالرزاق موسوی رئیس شورای اسلامی شهر

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: شهرداری شیراز و در رٲس آن حیدر اسکندرپور شهردار شیراز بیش از گذشته در حال خدمت رسانی به شهروندان و انجام عملیات عمرانی در سطح شهر هستند.

به گزارش پیام خبر، سیدعبدالرزاق موسوی در بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری منطقه ۹ شیراز عنوان کرد: در شرایط کنونی اقتصادی که پروژه های کلانشهرهای مختلف با کندی پیش می رود اما شهرداری شیراز و در رٲس آن حیدر اسکندرپور شهردار شیراز بیش از گذشته در حال خدمت رسانی به شهروندان و انجام عملیات عمرانی در سطح شهر هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز افزود: عملکرد شهرداری منطقه ۹ رضایت بخش است و از یاوران شورا نیز می خواهم عملکرد و فعالیتهای شهرداری را منعکس کنند.

وی همچنین از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های شاخص منطقه همچون پارک ساحلی طلاییه، پروژه تکمیل مجموعه تفریحی چنارراهدار، پیاده راه سلامت بلوار طلاییه شرقی، مجموعه خیرساز ماهان و ... بازدید  کرد.

همچنین رییس شورای اسلامی شهر شیراز ضمن بازدید از محله مهدی آباد با حضور یاوران شورا، مسائل و مشکلات آن محله از جمله شبکه دفع آبهای سطحی، شبکه فاضلاب، آسفالت معابر و اقدامات عمرانی در حال انجام منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

در جریان این بازدید شهردار منطقه ۹ شیراز گفت: در حال حاضر پارک آرامش و گلبهار آماده افتتاح است و عملیات عمرانی پارک ساحلی طلائیه و پارک چنارراهدار آغاز شده است.

فرزاد میرزایی ضمن  تشریح پروژه های مختلف عمرانی در منطقه ۹ اضافه کرد: عملیات احداث یادمان شهدای والفجر نیز در حال انجام است و در دهه فجر رونمایی می شود.

وی افزود: پیاده راه سلامت طلائیه شرقی نیز با پیشرفت فیزیکی ۳۵ در حال اجرا و رفع نواقص پیاده راه طلائیه غربی نیز در حال انجام است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل