کد خبر: 7036
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳
سردار موسی کمالی

روز گذشته قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان در تفاهم‌نامه‌ای مشترک با یکی از شرکت‌های بیمه، تسهیلات جدیدی را برای سربازان ماهر ایجاد کرد که مشاور عالی این قرارگاه به توضیح آن پرداخته است.

 به گزار ش پیام خبر، سردار موسی کمالی با اشاره به مشارکت چندین وزارتخانه، دستگاه، نهاد و ... با قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح، گفت: از مدتی قبل رایزنی‌ها برای ارائه یکسری خدمات مرتبط با بیمه به جوانان در دوره سربازی آغاز شد که در نهایت با پیگیری های انجام شده منجر به امضای تفاهم نامه ای مشترک با یکی از شرکت های بیمه ای شد.  

وی با بیان اینکه از این پس با استفاده از ظرفیت این شرکت، دوره های آموزشی مرتبط با بیمه برای سربازان علاقه مند به این حوزه برگزار خواهد شد، گفت: همچنین تلاش خواهد شد تا فرهنگ استفاده از بیمه در جامعه پایه گذاری شود. از طرف دیگر نیز بنا شد تا سربازان در حین خدمت و پس از آن از تخفیف در پرداخت حق بیمه‌های مختلف برخوردار شوند.

کمالی افزود: شرط بهره مندی از این تخفیف‌ها تاییدیه مهارتی است که از سوی قرارگاه مهارت آموزی صادر خواهد شد.

مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح ادامه داد:  همچنین بنا شد تا در صدور مجوز دفاتر بیمه و نیز جذب به عنوان کارمند و کارشناس در این شرکت، سربازانی که تحت آموزش‌های مربوطه قرار گرفته‌ یا تاییدیه و مدرک این آموزش ها را دریافت کرده‌اند، در اولویت باشند.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.