کد خبر: 7052
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
ویروس کرونا

این محدودیت ها به مدت ۱۰ روز در ۲۵ استان و ۴۶ شهرستان اعمال خواهد شد.

به گزارش پیام خبر، امروز در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا رییس جمهور ضمن تشکر از بیانات و توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص مدیریت کرونا از محدودیت های جدید در کشور خبر داد.

حسن روحانی با بیان اینکه دولت و وزارت بهداشت وظیفه خود را انجام می دهند بیان کرد: اگر مردم ما، در این زمینه با همه توان به صحنه نیایند و همکاری خودشان با دولت و وزارت بهداشت را مدنظر قرار ندهند مطمئنا در مقابله با این بیماری موفق نخواهیم بود.

وی در خصوص محدودیت های جدید کرونایی در کشور تصریح کرد: برای ۲۵ استان و ۴۶ شهرستان محدودیت‌های جدیدی در نظر گرفتیم از روز چهارشنبه تا جمعه بعد یعنی به مدت ده روز این محدودیت‌ها برای مراکز استان اعمال می‌شود، این محدودیت‌ها به زودی توسط سخنگو به مردم  ابلاغ می‌شود.

رییس جمهور در خصوص ۴۳ شهرستان که به دلیل ابتلای بالا به کرونا در آنها محدودیت اعمال شده بود گفت: محدودیت های ۴۳ شهرستانی که قبلا محدودیت آنها را اعلام کردیم نیز تمدید خواهد شد.

روحانی ادامه داد: فعالیت‌های ردیف ۳ و ۴ که بیشتر جنبه آموزشی دارند و با تجمع افراد همراه می‌شوند هم در این ۱۰ روز تعطیل می‌شود.

وی همچنین عنوان کرد که شاغلینی که به دلیل ابتلا به کرونا ۱۵ روز در قرنطینه می مانند باید مورد حمایت بیمه قرار بگیرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.