همایش احلی من العسل در آستان مقدس حضرت سید علاالدین حسین (ع)

رییس اداره قرآن،عترت ونماز آموزش و پرورش فارس از درخشش ۳۴ دانش آموزان استان فارس در پویش کشوری دانش آموزی احلی من العسل خبر داد.

به گزارش پیام خبر،  صدراله زین العبادی گفت:  پویش کشوری دانش آموزی احلی من العسل به میزبانی اداره کل شهرستانهای تهران واستقرار دبیرخانه کشوری  این پویش در رشته های ساخت کلیپ و نماهنگ،نقاشی. عکس هرخانه یک هیات،پادکست،دل نوشته،پوستربرای سراسرکشور از طریق بستر سامانه شاد برگزار شد.
رییس اداره قرآن، عترت ونماز آموزش و پرورش فارس با اشاره به اینکه هرساله روزششم محرم الحرام  سوگواره احلی من العسل در سراسرکشور با حضور تعداد زیادی از دانش آموزان در حرم های مطهر برگزارمی گردد گفت: امسال نیز  با توجه به شیوع کرونا ویروس بصورت بسیارمحدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی در حرم مطهر احمد بن موسی (ع) درشیراز برگزار و تحت پوشش کامل خبری ، تصویری وپخش مستقیم شبکه دو سیما و مرکز فارس قرار گرفت.
زین العبادی  با اشاره به برگزاری این پویش در بستر سامانه شاد گفت: برای پررنگ تر نشان دادن این سوگواره بصورت فراگیر و اشاره به  نقش حضرت قاسم بن الحسن ع ونوجوانان عاشورایی  پویش کشوری دانش آموزی احلی من العسل به میزبانی اداره کل شهرستانهای تهران واستقرار دبیرخانه کشوری  این پویش در رشته های ساخت کلیپ و نماهنگ،نقاشی. عکس هرخانه یک هیات،پادکست،دل نوشته،پوستربرای سراسرکشور از طریق بستر سامانه شاد برگزار شد.
وی افزود: پس از ارسال آثار وداوری نهایی تعداد۳۴نفر ازدانش آموزان استان فارس مقام های برتر کشوری این پویش عظیم در رشته های مختلف یاد شده بدست آوردند.
ریس اداره قران عترت ونماز فارس همچنین بیان کرد: این حرکت عظیم علاوه بر  ایجاد شور و شعور حسینی در بین دانش آموزان باتوجه  و آشنایی با منشور نورانی عترت ونقش اثرگذار دانش آموزان دراستفاده بهینه ازفضای مجازی وحضور فعال در بستر سامانه شادرا فراهم کرده که با تدوین آثار ومحتوی فاخر در این پویش جوانان عاشورایی حضور مستمر وفعالی را رقم بزنند وافتخارات شایسته ای را برای استان فارس به ارمغان بیاورند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.