بازدید از کارگاه تولیدی احسان نیا

مدیر کارگاه احسان نیا و کار آفرین نمونه شیرازی گفت: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس در آستانه میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) از کارگاه تولیدی و حمایتی برادران احسان نیا و بردبار بازدید کرد.

به گزارش پیام خبر، «علی اصغر احسان نیا» از بازدید «سلیمان کرمی»، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس از کارگاه تولیدی و حمایتی برادران احسان نیا و بردبار خبر داد و به خبرنگار پیام خبر گفت: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس در آستانه میلاد حضرت محمد (ص)و امام جعفر صادق (ع) از کارگاه تولیدی و حمایتی برادران احسان نیا و بردبار بازدید کرد.

مدیر کارگاه احسان نیا و کار آفرین نمونه شیرازی افزود: در این بازدید عملکرد کارگاه برای دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس تشریح  شد و در خصوص نحوه خدمت رسانی به گروه هدف مجموعه توضیحاتی ارائه شد.

وی اضافه کرد: ضمن بیان توانمندی های کارگاه از دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر درخواست مساعدت و همراهی کردیم تا با اتکال به خداوند و حمایت مسئولین استانی و پیگیری هیئت مدیره کارگاه انشاء الله افراد آسیب دیده بیشتری را جذب کارگاه کنیم.

«سلیمان کرمی»، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس نیز ضمن بازدید  کارگاه از زحمات و اقدامات صورت گرفته  هیئت مدیره کارگاه تشکر و قدرانی کرد  و  از اهتمام شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان  در رفع چالش ها و مشکلات این  کارگاه خبر داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.